Dostawa

 

Rabat 4% dla stałych klientów Hurtowni Opakowań

Zamów za min 300zł otrzymasz automatycznie - 4% RABATU 

dla zamówień powyżej 1000 zł dodatkowo - DARMOWA DOSTAWA*

*Nie dotyczy wysyłek wypełniaczy (poduszki powietrzne, skropak, folia bąbelkowa, maty bąbelkowe) za pośrednictwem przewozów kurierskich.

 


Standardowy czas realizacji naszych zamówień od momentu ich opłacanie (dla przesyłek za pobraniem od momentu złożenia zamówienia) do wysyłki to maks. 48h.

Opcje dostawy:
Paczka standardowa do 30 kg – wysyłka kurierska
  • Paczka, której waga rzeczywista lub gabarytowa nie przekracza 30kg, a najdłuższy bok jest maks. do 175cm oraz suma trzech boków (dł. + szerok. + wysok.) nie przekracza 300cm
  • W sklepie koszty wysyłki sumowane są dla wysyłek kurierskich paczek standardowych. W każdej chwili możecie Państwo podejrzeć wartość zamówienia wraz z kosztami wysyłki.
  •   Sklep zastrzega sobie prawo do weryfikacji kosztów transportu, w przypadku zamówienia towaru o zróżnicowacnych wymiarach których nie można połączyć podczas wysyłki kurierem.

 Sposób Zapłaty

Cena brutto

(za każde rozpoczęte 30kg)

Przedpłata

19 zł 

Za pobraniem

22 zł

 

DOSTAWA GRATIS na terenie całej Polski 

1. Dotyczy zakupów od wartości 1000 zł brutto

Dostawa realizowana w ramach promocji „wysyłka gratis od 1000 zł” jest realizowana najtańszym wybranym przez sklep sposobem dostawy,
w przypadku braku akceptacji wskazanej przez pracownika sklepu formy transportu użytkownik ponosi koszt wysyłki podany przez pracownika sklepu wg stawek standardowych tj. za każde 30 kg masy gabarytowej zgodnie z cennikiem dostaw.

Sklep zastrzega sobie prawo do nie zrealizowania zamówienia z darmową wysyłką w przypadku wysyłki towarów gabrytowych, o zaistniałej sytauacji każdorazowo użytkownik zostanie poinformowany i będzie mógł podjąć decyzję o dalszej realizacji zamówienia.

2. Dla Warszawy oraz okolic dostawa juz od 500 zł brutto gratis

Dostawa realizowana w ramach promocji „wysyłka gratis na terenie Warszawy i okolic od 500 zł” jest realizowana transportem własnym sklepu.

Sklep zastrzega sobie prawo do nie realizowania dostawy w ramach promocji w przypadku:
1) braku możliwości podjazdu pojazdu ze względu na przepisy ruchu drogowego.
2) odległość od miejsca dostawy a najbliższego możliwego miejsca postoju pojazdu większej niż 50 m
3) dostarczenia towaru na inną niż parter kondygnację budynku (w przypadku innych kondygnacji dostawa realizowana jest do pierwszych drzwi budynku lub do początku klatki schodowej budynku)

 
Wysyłki paletowe
  • Tylko towarów pod indywidualne zamówienie
  • Szczegóły do uzgodnienia z naszymi konsultantami

Rodzaj Palety

Sposób zapłaty

Cena brutto

Paleta Euro (1200x800) do 400kg

Przedpłata

140 zł

Paleta Euro (1200x800) do 1000kg

Przedpłata

170 zł