O firmie E-Owijarki

Maszyny pakowe E-owijarki

E-Owijarki to zespół ludzi, który nieustannie pracuje nad tym, aby zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości.

Nasz zespół składa się z fachowców, którzy każdego dnia pracują nad tym, aby dostarczyć Państwu rozwiązań, odpowiedzieć nad ciągłym i stale rosnącym zapotrzebowaniem rynku. Słuchamy Was i to dla Was chcemy się rozwijać. Naszym dążeniem jest przedstawianie klientom najnowszych osiągnięć w sprawnym i dokładnym zabezpieczaniu przesyłek przed wyruszeniem w drogę.


Specjalizujemy się i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc zoptymalizować proces jakim jest pakowanie. Staramy się, aby nasze maszyny ograniczały koszty, jednocześnie skracając czas tego procesu.  Nasza oferta skupia się, aby  Państwo mogli ochronić  swoje paczki przed zniszczeniem, zapakowali estetycznie swoje towary, a jednocześnie zaoszczędzili czas i pieniądze. Tylko towar jeżeli jest dobrze zapakowany trafi do Państwa klientów w nienaruszonym stanie

Jesteśmy dystrybutorem  maszyn do pakowania. W Naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment owijarek poziomych, pionowych, zaklejarek do kartonów wszystko po to, aby w dobie nieustającego rozwoju internetu sprostać oczekiwaniom handlu internetowego. Nasz asortyment pomoże Ci w szybszej i dokładniejszej realizacji zamówienia.  W oparciu o nasze doświadczenie podpowiadamy i doradzamy w wyborze maszyny, wszystko po to, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Informacje Kontaktowe

Bartosz Rybczyński , ul.Okólna 45, 00-270 Marki

Telefon: +505 446 709

E-mail: br.owijarki@gmail.com