Folia bąbelkowa B1

Pokaż pełny opis

Folia bąbelkowa należy do najpopularniejszych produktów do pakowania. Jest praktyczna, ekonomiczna i wygodna. Sprawdza się zarówno w pracy, jak i w zaciszu domowym. Można ją stosować do magazynowania różnych przedmiotów lub zabezpieczenia przesyłek na czas transportu.

 

Bezpieczne produkty i domowe wyposażenie, czyli kiedy folia bąbelkowa może być przydatna?

Folią bąbelkową owija się przedmioty, które chcemy przechować lub przesłać. Pozwala na skuteczne zabezpieczenie przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi (uderzeniami, zgnieceniami, otarciami), wstrząsami, a także szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, w tym w szczególności wilgocią. Potrafi również stać się fenomenalnym termoizolatorem dla różnych produktów, w tym także dań kupowanych na wynos.

Można wykorzystać ją do owinięcia przechowywanych lub wysyłanych przedmiotów, które dodatkowo zabezpiecza się z pomocą taśmy pakowej. Folii używa się też jako wypełniacza do pudełek, który skutecznie dopełnia całą wolną przestrzeń, aby przesyłany towar nie przesuwał się w opakowaniu.

 

Folia do zastosowania w pracy i w domu

Folia bąbelkowa stanowi skuteczny i praktyczny produkt do pakowania, który znajdzie szereg zastosowań w pracy lub w domu. Korzystają z niego powszechnie firmy, sprzedające towary online. Folia pozwala na optymalne zabezpieczenie wszystkich przesyłek, znacząco zmniejszając ryzyko uszkodzenia podczas transportu do klienta.

W domu folie bywają używane do zabezpieczania przedmiotów magazynowanych na strychach lub w piwnicach, a także podczas przeprowadzek. W zależności od aktualnych potrzeb, można nią owinąć meble lub sprzęt AGD i RTV. Przyda się także do zabezpieczenia szczególnie delikatnych i kruchych przedmiotów ze szkła lub porcelany. Folia jest też często używana w ogrodzie do zabezpieczania roślin w okresie zimowym.

 

Folia do zadań specjalnych – folia bąbelkowa B1

W naszej ofercie znalazły się różne rodzaje folii bąbelkowej, dzięki czemu bez trudu można zapakować przedmioty o dowolnych kształtach i wielkościach.

Folia bąbelkowa B1, składająca się z dwóch warstw, jest lekka i wytrzymała. Ma grubość ok. 41 mic oraz gramaturę 38 g/m2. Idealnie nadaje się do zabezpieczania przesyłek lub magazynowania różnych przedmiotów. W sklepie są dostępne rolki o szerokości: 25 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 100 cm i 120 cm

Jeśli szukacie skutecznego sposobu na zabezpieczenie Waszych przesyłek firmowych lub domowego wyposażenia, warto postawić na popularne i najpraktyczniejsze rozwiązania. Folia bąbelkowa bez wątpienia się do nich zalicza.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)