Waluty

412x306x335mm pudełko na wino 12 butelek

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 0.0
EAN kod: 0000004766

Typ zestawu:

Zestaw Ilość Cena z VAT (zł) za 1 szt. Cena z VAT(zł)
sztuka 1 2534 2534
Dostępny
2060 / 2534 / szt.
To pole jest wymagane.
Kolor
Szary
Długość
401-500mm
Wysokość
301-400mm
Tektura
5-warstwowa

Pudełko na butelki np. wino

Dobre wino wymaga eleganckiego i funkcjonalnego opakowania. Dostępne w naszej ofercie pudełko na wino jest wykonane z najwyższej jakości tektury falistej BC 650 g. Dzięki temu jego drogocenna zawartość będzie skutecznie chroniona w trakcie transportu.

Trwałość i wytrzymałość

Nasze pudełka na butelki wykonano z tektury, której grubość jest znacznie większa, niż w przypadku standardowych opakowań. Dzięki temu wino jest lepiej chronione przed rozbiciem i rozlaniem. O jakości pudełka świadczy m.in. to, że zaprojektowano je zgodnie z obowiązującymi wymogami dotyczącymi przesyłek kurierskich UPS dla płynów. W jednym komplecie znajduje się 1 sztuka kartonu zbiorczego, a także 4 różne kratownice, z których każda jest przeznaczona dla 3 butelek. W skład zestawu wchodzą również specjalne, wzmacniające całość przekładki, które dodatkowo zabezpieczają zarówno dno, jak i górną część opakowania.

Ergonomia i funkcjonalność

Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są do siebie idealnie dopasowane. Całość została zaprojektowana w sposób maksymalnie ergonomiczny. Pudełko na wino łatwo się otwiera, a włożenie wszystkich przekładek i przegródek jest banalnie proste. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i wyróżnia się stonowaną i różnorodną kolorystyką. Dostępne w naszej ofercie pudełka na butelki sprawdzą się w roli funkcjonalnego, a zarazem eleganckiego upominku. Można je też wykorzystać do przechowywania swoich ulubionych win i innych rodzajów alkoholi.

Opakowania na wino można z łatwością włożyć do eleganckiej torebki. Można je też wykorzystać do przechowywania trunków w domowym barku. Ich delikatna faktura jest bardzo przyjemna, co z pewnością docenią nawet najbardziej doświadczeni koneserzy dobrych alkoholi.

      Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
      Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu