Format A3

Pokaż pełny opis

Wszystkie dokumenty pod kontrolą – pudełka w formacie a3

W przestrzeni biurowej często zachodzi potrzeba magazynowania lub wysyłki dokumentów o standardowych gabarytach. Z tego powodu, aby ułatwić codzienną pracę, wprowadziliśmy szereg opakowań (pudełka i kartony), które pozwalają na łatwe, praktyczne i bezpieczne przechowywanie wszystkich dokumentów.

Pudełka lub karton A3 – kolor szary, dostępne w naszej ofercie, to opakowania, które sprawdzają się do przechowywania lub transportu różnorodnych dokumentów, materiałów promocyjnych, kalendarzy itp.

Zostały wykonane z wysokiej jakości, trwałej tektury, która wytrzymuje nawet bardzo duże obciążenia. Dzięki temu, pudełka (format a3) skutecznie zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi – zgnieceniem, podarciem lub wymięciem.

W ofercie naszego sklepu występuje szereg pudełek klapowych z szarej tektury, które pozwalają na łatwe i szybkie zapakowanie wszystkich przedmiotów oraz wygodny transport. Sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż zwykła tektura warstwowa do pakowania.

 

Kiedy warto postawić na pudełka (format a3)?

Pudełka lub karton w formacie a3, dostępne na stronie e-hurtownia-opakowan.pl, to sprawdzony sposób na magazynowanie i przewożenie dokumentów o standardowych wymiarach, zarówno w firmach, jak i u osób prywatnych. Pudełka pomagają w uporządkowaniu domowych papierów oraz sprawdzają się podczas przeprowadzki.

Dla klientów biznesowych oferujemy również możliwość zamówienia produktów ze spersonalizowanym napisem, zawierającym logo, dane teleadresowe lub hasło promocyjne firmy. Dzięki temu, pudełka stają się elementem kompleksowej i spójnej tożsamości wizualnej marki oraz praktycznym materiałem promocyjnym.

Pudełka tekturowe lub kartony (format a3) to rodzaj produktu, który przydaje się w domu i biurze. Należą bowiem do opakowań, które wyróżnia wysoka jakość i niska cena. Sklepy e-commerce używają ich do realizacji i wysyłki zamówień. Korzysta z nich także wiele innych firm. Przydają się wszędzie tam, gdzie trzeba przesyłać dokumenty lub wprowadzić praktyczny system magazynowania przedmiotów, w celu uporządkowania materiałów lub produktów sklepowych.

 

Pudełko a3 – wygoda i bezpieczeństwo podczas przechowywania i transportu

Jeśli chciałbyś zamówić niestandardowe produkty, jak spersonalizowane pudełka i kartony lub masz pytania dotyczące oferty, zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.