Format A3

Pokaż pełny opis

Wszystkie dokumenty pod kontrolą – pudełka w formacie a3

W przestrzeni biurowej często zachodzi potrzeba magazynowania lub wysyłki dokumentów o standardowych gabarytach. Z tego powodu, aby ułatwić codzienną pracę, wprowadziliśmy szereg opakowań, które pozwalają na łatwe, praktyczne i bezpieczne przechowywanie wszystkch dokumentów.

Pudełka w formacie A3, dostępne w naszej ofercie, sprawdzają się do zabezpieczania na czas magazynowania lub transportu różnorodnych dokumentów, materiałów promocyjnych, kalendarzy itp.

Zostały wykonane z wysokiej jakości, trwałej tektury, która wytrzymuje nawet duże obciążenia. Dzięki temu, pudełka w formacie a3 skutecznie zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi – zgnieceniem, podarciem lub wymięciem.

W naszej ofercie występuje szereg pudełek klapowych z szarej tektury, które pozwalają na łatwe i szybkie zapakowanie wszystkich przedmiotów oraz wygodny transport.

 

Kiedy warto postawić na pudełka w formacie a3?

Pudełka w formacie a3 to sprawdzony sposób na magazynowanie i przewożenie dokumentów o standardowych wymiarach, zarówno w firmach, jak i u osób prywatnych. Pudełka pomagają w uporządkowaniu domowych papierów oraz sprawdzają się podczas przeprowadzki.

Dla klientów biznesowych oferujemy również możliwość zamówienia produktów ze spersonalizowanym napisem, zawierającym logo, dane teleadresowe lub hasło promocyjne firmy. Dzięki temu, pudełka stają się elementem kompleksowej i spójnej tożsamości wizualnej marki oraz praktycznym materiałem promocyjnym.

Pudełka tekturowe o wymiarze a3 to idealne rozwiązanie do domu i biura. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba uporządkować lub wysłać dokumenty lub wprowadzić praktyczny system magazynowania.

 

Jeśli chciałbyś zamówić niestandardowe pudełka lub masz pytania dotyczące oferty, zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Kupuj wg

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)