Podłużne

Pokaż pełny opis

Pudełka podłużne – najwyższa jakość produktu i wygodne pakowanie

Niekiedy pakowane przedmioty trudno zmieścić do zwykłego, standardowego pudełka ze względu na zbyt wydłużony kształt. Wówczas przydają się pudełka podłużne, których szeroki wybór można znaleźć na naszej stronie.

 

Dlaczego warto wybrać pudełka podłużne?

Pudełka podłużne zostały stworzone z myślą o magazynowaniu i transporcie wydłużonych przedmiotów (np. sprzętu sportowego) oraz zrolowanych materiałów, na miękkich podłożach (np. plakatów reklamowych, kalendarzy, dzieł sztuki na papierze lub płótnie).

Nasze podłużne pudełka są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które skutecznie chronią zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, wstrząsami lub otarciami, a także przed szkodliwym wpływem wilgoci. Oferujemy wersje o zróżnicowanej szerokości i długości, dzięki czemu bez trudu uda się zapakować niemal każdy przedmiot. W zależności od bieżących potrzeb, nasze pudełka można również skracać, aby jeszcze lepiej dopasować je do bieżących potrzeb.

Pakowanie z pomocą pudełek podłużnych jest szybkie i proste, a włożne do środka przedmioty nie mają możliwości przesuwania się wewnątrz, ze względu na odpowiedni kształt opakowania. Pudełka sprawdzają się zatem jako bezpieczne i wygodne zabezpieczenie produktów na czas transportu.

Pudełka podłużne to rozwiązanie sprawdzające się podczas wysyłki oraz przeprowadzek. Przydają się także do magazynowania przedmiotów w biurze, archiwum lub prywatnym domu.

W naszym sklepie istnieje możliwość zamówienia indywidualnych nadruków na opakowania, na przykład z logo firmy, dzięki czemu pudełka nie tylko będą chronić zawartość, ale też staną się praktycznym materiałem promocyjnym firmy.

Wysokiej klasy pudełka podłużne to rozwiązania dla biura, magazynu i domu.

Kupuj wg

Filter

Długość
  1. 801-2000mm (2)
Wysokość
  1. 301-400mm (1)
  2. 601-800mm (1)
Kolor
  1. Szary (2)

Aktywne filtry:

  1. Usuń ten produkt Szerokość: 601mm i więcej
  2. Usuń ten produkt Tektura: 5-warstwowa

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)