Teleskopowe

Pokaż pełny opis

Pudełka teleskopowe – opakowanie idealnie dopasowane do przedmiotu

Zdarzają się przedmioty o nietypowym kształcie, który znacząco utrudnia przechowywanie i wysyłkę. Z myślą o nich stworzyliśmy pudełka teleskopowe, łączące maksymalny komfort z prostym i eleganckim wykończeniem.

 

Czym są pudełka teleskopowe?

Pudełka teleskopowe składają się z dwóch części, które zachodzą na siebie. Dzięki temu, bez trudu można swobodnie regulować ich ułożenie tak, aby idealnie pasowało do przedmiotu, znajdującego się we wnętrzu.

Nasze pudełka teleskopowe są wykonane z najwyższej jakości kartonów, które skutecznie zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, otarciami, uderzeniami, a także warunkami atmosferycznymi (deszcz, wilgoć). Są coraz chętniej wykorzystywane do transportu, przesyłek oraz magazynowania podłużnych lub płaskich przedmiotów.

Są proste w użyciu i niezmiernie wygodne. Z pomocą pudełka teleskopowego szybko i prosto można zapakować elektronikę (monitory, telewizory), dzieła sztuki (płaskie lub zwinięte w rulon), a także sprzęt sportowy.

Wysoka jakość wykonania oraz idealne dopasowanie opakowania do transportowanego produktu, sprawiają, że jest on w pełni zabezpieczone i dotrze do adresata w nienaruszonej formie.

Pudełka teleskopowe to wybór dla osób praktycznych, które zawsze szukają najwygodniejszych rozwiązań.

Kupuj wg

Filter

Długość
  1. 401-500mm (1)
  2. 601-800mm (1)
Szerokość
  1. do 100mm (2)
Wysokość
  1. 601-800mm (1)
  2. 801-1200mm (1)

Aktywne filtry:

  1. Usuń ten produkt Kolor: Szary
  2. Usuń ten produkt Tektura: 5-warstwowa

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)