Dyspensery

Pokaż pełny opis

Dyspenser do taśmy pakowych i dyspensery do folii stretch. Solidne konstrukcje z metalu oraz trwałych tworzyw. Urządzenia te służą do pakowania, zabezpieczania i wzmacniania opakowania. Dyspensery są bardzo pomocne przy oklejaniu lub owijaniu kartonów i palet. Przyśpieszają proces pakowania towaru do wysyłki.

 

DYSPENSER DO TAŚMY PAKOWEJ I FOLII STRETCH CZYLI JAK PRZYŚPIESZYĆ PAKOWANIE

 

Największymi zaletami tych urządzeń jest ich prostota i łatwość obsługi. Przy minimalnym nakładzie pozwalają znacznie zwiększyć wydajność oraz komfort pracy. Wygodne i poręczne w użyciu.  Dzięki zaklejarkom oraz dyspenserom z naszego sklepu proces pakowania staje się po prostu łatwy i szybki.

Wśród akcesoriów cieszących się największym powodzeniem warto wyróżnić także bardzo przydatny dyspenser do taśm. Jest on wyposażony w specjalny ergonomiczną rękojeść. Bardzo pomocny przy oklejaniu kartonów taśmą pakową. Urządzenie charakteryzuje się bardzo wytrzymałą konstrukcją i dostosowaniem do pracy z taśmami o szerokości maks. do 50 mm. Dyspenser to doskonałe uzupełnienie asortymentu tam, gdzie pakowanie paczek jest na porządku dziennym. Usprawnią procesy pakowe i pozwolą na szybkie i dokładne zapakowanie przesyłek. Zakup dyspenser dla swojego biznesu już teraz. 

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)