Waluty

Nadruki

Nadruki
Personalizowane nadruki na
kartonach
Wybierz pudełko, które chcesz
personalizować
Drukujemy na pudełkach fasonowych,
klapowych, białych i ozdobnych.
Zapoznaj się z ofertą
Wyślij nam twoją
grafikę/logo
Wyślij nam swoje logo lub inny nadruk za
pomocą formularza kontaktowego, a my
odeślemy wycenę. Przejdź do formularza
Wycenimy twoje
zamówienie
Cena jest zależna od ilości zamówień
oraz rodzaju nadruku. Minimalna ilość
zamówienia to 100 szt.
Zrealizujemy twoje
zamówienie
Czas realizacji zamówienia już od 48h.
Po wykonaniu wyślemy produkt na
wskazany przez Ciebie adres.
PORTFOLIO
Masz wyjątkowy produkt? Opakowanie też powinno być wyjątkowe!
Eleganckie pudełka z kartonu na wszelkie zamówienia online lub inne produkty, na których pojawia się logo, hasło reklamowe lub inny element rozpoznawczy, są idealną metodą na poprawę wizerunku dla marki. Z pudełka z nadrukiem korzystają różne rodzaje firm, nie tylko z branż zajmujących się e-commerce.
PERSONALIZOWANE PUDEŁKA
Nadruk wykonujemy na kartonach*:
FASONOWYCH
Fefco 426, Fefco 427
BIAŁYCH
350X250X50, 410X340X75 , 210X155X65,
300X180X100, 350x250x50
ozdobnych
300X250X120/150, 350X300X150
500X400X200
KLAPOWYCH
Minimalny rozmiar: 300x200x100
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Drukujemy już od 100 sztuk,
nawet w 48 godzin.
Cały proces zamawiania pudełka jest niezmiernie prosty. Wystarczy
wybrać rodzaj opakowania, jego grubość i kolor oraz dostarczyć nam
materiały graficzne (gotowy projekt graficzny, logotyp, tekst promocyjny
itp.), które mają się pojawić na powierzchni. My zajmujemy się resztą.
Wysokiej jakości nadruk jest wykonywany z największą dbałością o
estetykę całego produktu. Już w ciągu kilku dni własne pudełka z
nadrukiem do pakowania produktów dla klientów i kontrahentów są
gotowe do wykorzystania.
Pudełka z nadrukiem – produkty reklamowe i budowanie spójnego wizerunku firmy
Często wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważnym produktem dla biznesu są pudełka. Właściwie dobrane opakowania potrafią bowiem poprawić wygląd każdego przedmiotu. Z tego powodu, coraz szersze grono przedsiębiorców zwraca uwagę na to, w co są zapakowane wszystkie produkty wysyłane do klientów i kontrahentów.

Wielką popularnością cieszą się na przykład różne rodzaje opakowań kartonowych lub tekturowych, na których pojawia się spersonalizowany nadruk, z logo, hasłem reklamowym lub innym elementem tożsamości wizualnej marki. Mogą to być materiały reklamowe, opakowania na przedmioty zakupione w sklepie online lub pudełka z nadrukiem na zamówienie na wynos.

Pudełka z własnym hasłem reklamowym i logotypem to skuteczny sposób na rozwinięcie każdego biznesu. Jak wybrać produkt do pakowania, który pomoże w budowaniu wizerunku profesjonalnej firmy?
 
NOWOCZESNE MATERIAŁY REKLAMOWE - DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W NADRUK NA PUDEŁKA, ŻEBY PROMOWAĆ FIRMOWE PRODUKTY?
Pudełka z nadrukiem stanowią obecnie jedną z najprężniej rozwijających się kategorii opakowań dla biznesu. Coraz chętniej korzystają z nich firmy, dla których jest to metoda nie tylko na zabezpieczenie wszystkich wysyłanych produktów przy sprzedaży online, ale też sposób na skuteczną i subtelną promocję.

Eleganckie pudełka z kartonu na wszelkie zamówienia online lub inne produkty, na których pojawia się logo, hasło reklamowe lub inny element rozpoznawczy, są idealną metodą na poprawę wizerunku dla marki.

Z pudełka z nadrukiem korzystają różne rodzaje firm, nie tylko z branż zajmujących się e-commerce. Spersonalizowane tekturowe lub kartonowe pudełka z nadrukiem (fasonowe lub klapowe) wpisują się bowiem w plan kompleksowego budowania świadomości społecznej marki oraz poprawiania jej wizerunku. Widoczność sprawia, że firma jest bardziej rozpoznawalna i budzi większe zaufanie u potencjalnych klientów. Dyskretny nadruk często sprawdza się znacznie lepiej niż tradycyjne ulotki reklamowe.

Do naszej oferty wprowadziliśmy szeroki wybór produktów spersonalizowanych, z rozmaitymi propozycjami nadruku. Można zdecydować się na pudełka kartonowe, koperty lub tuby, na których, według zaleceń klienta, wykonujemy indywidualny nadruk, który stanie się prawdziwą wizytówką profesjonalnej firmy.

W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane rodzaje materiałów do opakowań, w rozmaitych kolorach. Można z nich wykonać pudełka i tuby. Dzięki temu, opakowania są nie tylko praktyczne, ale też, poprzez eleganckie wykonanie, na pewno zachwycą wszystkich adresatów, a opcja stworzenia indywidualnego nadruku, pozwala zbudować kompleksowy i rozpoznawalny branding na wszystkich materiałach firmowych.

Pudełko z nadrukiem staje się zatem pomysłem na budowanie luksusowości i prestiżu produktu oraz samej marki.
 
ZAMÓWIENIE SPERSONALIZOWANEGO PUDEŁKA Z NADRUKIEM – SZYBKI, PROFESJONALNY I WYGODNY BRANDING
Pudełko z nadrukiem nie jest już dostępne wyłącznie dla olbrzymich przedsiębiorstw, z wielkimi budżetami. Obecnie, niemal każda firma może pozwolić sobie na opakowanie różnych produktów w taki sposób.

Cały proces zamawiania pudełka jest niezmiernie prosty. Wystarczy wybrać rodzaj opakowania, jego grubość i kolor oraz dostarczyć nam materiały graficzne (gotowy projekt graficzny, logotyp, tekst promocyjny itp.), które mają się pojawić na powierzchni. My zajmujemy się resztą. Wysokiej jakości nadruk jest wykonywany z największą dbałością o estetykę całego produktu. Czas realizacji projektu jest naprawdę. Już w ciągu kilku dni własne pudełka z nadrukiem do pakowania produktów dla klientów i kontrahentów są gotowe do wykorzystania.
 
NIE TYLKO SKLEPY WYSYŁKOWE – KOMU PRZYDAJĄ SIĘ PUDEŁKA Z NADRUKIEM?
Wbrew pozorom, opakowania z nadrukiem sprawdzają się nie tylko w branżach sprzedających online, które wysyłają w nich zamówienie do klienta. Korzystają z nich również lokale gastronomiczne, oferujące posiłki na wynos. Gwarantuje to ochronę termiczną jedzenia, a przy tym skuteczną reklamę lokalu.

Pudełka z nadrukiem stosują także rękodzielnicy oraz firmy zajmujące się produkcją przedmiotów dekoracyjnych. W ich przypadku, zadbanie o właściwe opakowanie, sprawia, że klient otrzymuje kompleksowy i spójny wizualnie przedmiot, który sam w sobie zachwyca i nie potrzebuje dodatkowych papierów ozdobnych ani torebek prezentowych.

Warto wiedzieć, że bez trudu można kupić u nas również indywidualne pudełka i opakowania do prywatnych celów. Zamówienie można złożyć poprzez naszą stronę internetową – wystarczy wysłać wiadomość, a my stworzymy projekt w oparciu o przekazane wytyczne. Jeśli potrzebujecie ciekawego i oryginalnego pudełka lub tuby, na przykład na prezent, wystarczy skontaktować się z naszą firmą, a my pomożemy spełnić marzenia o idealnie zapakowanym prezencie dla każdego.NADRUK NA PUDEŁKO – BĄDŹ WIDOCZNY I KORZYSTAJ Z OPAKOWAŃ DOPASOWANYCH DO TWOICH POTRZEB I WIZERUNKU FIRMY Wysokiej jakości pudełko z nadrukiem spersonalizowanym to klucz do zabezpieczenia wszelkich produktów podczas wysyłki do klientów, budowania wizerunku, a także świadomość marki w społeczeństwie i rozpoznawalność logo. Może być to także kreatywny i niezapomniany pomysł na zapakowanie prezentu.

Bez względu na to, do czego potrzebujesz opakowania z nadrukiem – skontaktuj się z nami, skorzystaj z naszej oferty dla biznesu, a my stworzymy spersonalizowane nadruki, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania, i zadbamy o to, żeby Twoje pudełka były niezapomniane i zawsze rozpoznawalne.
 
Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu