Waluty

Znaczenie designu i nadruków na opakowaniach kartonowych dla marki i sprzedaży produktów

Nowoczesny handel wymaga coraz bardziej wyrafinowanych środków. Dziś nie wystarczy tylko oferować wysokiej jakości produktów, aby odnieść sukces. Zwiększające się wymagania klientów powodują, że należy zwrócić szczególną uwagę na promocję marki oraz stosowane metody reklamy.... Czytaj więcej »

Nadruki na kartonach a branding - jak zwiększyć rozpoznawalność marki?

W dzisiejszych czasach, kiedy wiele firm oferuje podobne produkty i usługi, kluczowe jest wyróżnienie się na rynku. Dlatego branding, czyli budowanie rozpoznawalności marki, jest tak ważny dla firm. Jednym z elementów, który może pomóc w budowaniu wizerunku firmy, są kartony z nadrukiem lub logo.... Czytaj więcej »

Jakie opakowania kartonowe wybrać do delikatnych przedmiotów?

Hurtownicy, właściciele sklepów internetowych, którym zależy na satysfakcji klientów i solidnym zabezpieczeniu towaru oraz zaoszczędzeniu pieniędzy powinni dokładnie zastanowić się nad wyborem odpowiedniego opakowania. Szczególnie jeżeli chodzi o delikatne przedmioty.... Czytaj więcej »

Jak wypełniacze wpływają na pierwsze wrażenie po otwarciu paczki przez klienta?

Obecnie większość sklepów prowadzi własną stronę internetową i umożliwia swoim klientom wykonywanie zakupów bez wychodzenia z domu. Jednak przed wysłaniem towaru konieczne jest jego zapakowanie, a wcześniej dobre zabezpieczenie, by nic nie stało się z nim podczas transportu. Dlatego przydają się wypełniacze do pudełek, które mogą mieć wpływ na wizerunek sklepu.... Czytaj więcej »

E-commerce a logistyka zwrotna - jakie znaczenie ma opakowanie kartonowe przy zwrotach?

Wraz ze wzrostem popularności e-commerce, rośnie również ilość zwrotów, co wymaga coraz bardziej skutecznej logistyki zwrotnej. Opakowania kartonowe są kluczowym elementem w tej kwestii, ponieważ mają wpływ na zabezpieczenie produktów, wizerunek marki, ekologię oraz redukcję kosztów.... Czytaj więcej »

Opakowania kartonowe a ochrona produktów w transporcie - jakie są najczęstsze problemy?

Pakowanie towarów do wysyłki może wydawać się mało skomplikowanym i dosyć prostym zadaniem. Niestety, wiele osób popełnia błędy, które skutkują uszkodzeniem produktu podczas transportu, a nawet jego zniszczeniem. Do jakich nieprawidłowości dochodzi najczęściej?... Czytaj więcej »

Jak ułożyć towar na palecie i go zapakować?

Transportowany ładunek może ulec zniszczeniu na każdym etapie magazynowania, kompletowania, wysyłki czy rozładunku. Aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości materiały do pakowania i przechowywania oraz transportowania. Należy też wiedzieć, jak układać towar na palecie, aby był jak najmniej podatny na uszkodzenia.... Czytaj więcej »

Zastosowanie czarnej i białej bibuły do pakowania

Wysokiej jakości bibuła do pakowania cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli sklepów internetowych. Świetnie sprawdza się przy pakowaniu produktów, a jej estetyczny wygląd dodatkowo pozwala podkreślić renomę danej firmy. Sprawdź, jakie dokładnie może być jej zastosowanie!... Czytaj więcej »

Fulfilment sklepu internetowego - co to jest?

W branży e-commerce pojawił się nowy trend. Fulfilment — bo o nim mowa — to usługa polegająca na przejęciu magazynu firmy przez podmiot zewnętrzny. To oznacza, że wszystkie procesy magazynowe, a więc negocjacje z kurierami, zamawianie opakowań, obsługa zwrotów i wydawanie/przyjmowanie towarów do magazynu mogą zostać zlecone firmom obcym.... Czytaj więcej »

Jakie kartony przygotować do przeprowadzki i skąd je wziąć?

Przeprowadzka to proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania. W pierwszej kolejności należy właściwie opakować wszelkiego rodzaju rzeczy, które mają zostać przewiezione w nowe miejsce. W tym celu należy zaopatrzyć się w kartony o różnych wymiarach. Które z nich przygotować i gdzie można się w nie zaopatrzyć?... Czytaj więcej »

Jakie opakowania do jedzenia na wynos potrzebne są w każdej restauracji?

Jedzenie na wynos to doskonała alternatywa dla tych, którzy nie lubią gotować, nie mają czasu na własnoręczne przygotowywanie posiłków lub chcą zrobić przyjemność bliskiej osobie, przywożąc ulubione jedzenie do domu. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy pogoda nie sprzyja wychodzeniu z domu, jedzenie na dowóz cieszy się ogromnym zainteresowaniem.... Czytaj więcej »

W co zapakować sprzęt wędkarski do wysyłki?

W internecie sprzedaje się obecnie różne produkty, w tym również nieużywany już sprzęt wędkarski. Wiele wątpliwości budzi jednak kwestia jego prawidłowego przygotowania do wysyłki- ostatecznie z tego typu akcesoriami trzeba obchodzić się delikatnie i bardzo ostrożnie. W co zapakować sprzęt wędkarski, aby odpowiednio go zabezpieczyć?... Czytaj więcej »

Zastosowanie papieru pakowego w sklepach internetowych

Przedmiotem działalności każdego sklepu internetowego jest nie tylko sprzedaż towaru, ale również jego wysyłka do klienta. W tym celu przedsiębiorca musi zaopatrzyć się w niezbędne artykuły do pakowania... Czytaj więcej »

Jak powstaje folia bąbelkowa?

Folia bąbelkowa znajduje zastosowanie przede wszystkim w handlu, służąc między innymi do zabezpieczania towarów w transporcie. Inaczej nazywana jest folią pęcherzykową. Jak wygląda procedura produkcji folii bąbelkowej?... Czytaj więcej »

W co pakować jedzenie na wynos?

Coraz większa liczba lokali gastronomicznych oferuje swoim klientom możliwość zamówienia jedzenia na wynos. Oprócz standardowej dostawy pod same drzwi często zdarza się, że goście restauracyjni nie są w stanie zjeść całego zamówionego jedzenia... Czytaj więcej »
Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu