Waluty

Jak zapakować i wysłać części samochodowe?

Chcesz zająć się profesjonalnie handlem wysyłkowym częściami samochodowymi? A może po prostu posiadasz ich kilka i chcesz sprzedać za pośrednictwem popularnych platform? W każdym z tych przypadków równie ważne... Czytaj więcej »

Jak zapakować upominek dla kontrahenta?

Wybór opakowania na prezent firmowy jest tak samo ważne, jak wybór samego prezentu. Niezależnie od tego, czy chcesz obdarować kontrahenta firmowym drobiazgiem, czy inną pamiątką ciekawy, nietuzinkowy projekt opakowania może wyróżnić Twój prezent... Czytaj więcej »

Jak bezpiecznie spakować dokumenty do wysyłki?

Bezpieczne wysyłanie przesyłek jest niezwykle ważne. Czasami zawartość, która znajduje się w kopercie lub pudełku, jest niezwykle cenna. Nie mówimy tu o drogich przedmiotach zapakowanych w karton, lecz o dokumentach...... Czytaj więcej »

Jak zapakować firmowy prezent?

Firmowe prezenty pełną ważną rolę promocyjną. Przy okazji pomagają budować pozytywny wizerunek danej marki. W zależności od okoliczności można wręczyć upominki pracownikom, klientom oraz partnerom biznesowym.... Czytaj więcej »

Czy gramatura i grubość kartonu ma znaczenie?

Kartony wykorzystywane są w różnych celach, jednym z nich będzie wysyłanie w nich paczek, innym na przykład organizacja przeprowadzek, ale także pakowanie różnych artykułów i produktów w warunkach domowych.... Czytaj więcej »

Techniki magazynowania produktów w sklepie internetowym

Nie ma profesjonalnego magazynu bez specjalistów. Magazyn tworzą ludzie, odpowiedni sprzęt, ale jego potencjał nie zostanie w pełni wykorzystany bez odpowiedniej techniki magazynowania.... Czytaj więcej »

Tuby kartonowe - zastosowanie i podstawowe cechy

Tuba kartonowa to jedna z najbardziej różnorodnych form opakowań- występuje w różnych rozmiarach, a jeśli cenimy sobie bardziej ozdobny wygląd, to może być malowana w różne wzory i kolory. Jakie są cechy tekturowej tuby i jakie ma zastosowania?... Czytaj więcej »

Wysyłka paczki na Święta - o czym pamiętać?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie - czas wielkich przygotowań. Oprócz ubierania choinki, przystrajania domu i przygotowywania dwunastu bezmięsnych potraw, jedną z tradycji w tym szczególnym okresie jest również obdarowywanie się wraz z bliskimi prezentami.... Czytaj więcej »

Jak wykorzystać opakowania z nadrukiem do promocji firmy?

Nowoczesny marketing wymaga coraz bardziej wyrafinowanych działań reklamowych. Dziś nie wystarczy stworzyć oferty w serwisie internetowym, aby osiągnąć sukces.... Czytaj więcej »

Papier Kraft – zastosowanie w e-commerce

Wysoka wytrzymałość i uniwersalny charakter papieru Kraft sprawia, że cieszy się on dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw działających w obrębię różnych branż.... Czytaj więcej »

Co to jest skropak i do czego można go ponownie wykorzystać?

Wypełniacze do paczek wykorzystywane są przez wiele firm chcących zabezpieczyć swoje przesyłki na czas transportu czy magazynowania. Jednym z najchętniej wybieranych aktualnie rozwiązań pozwalających na efektywne zabezpieczenie paczek... Czytaj więcej »

Jak wykorzystać opakowania po przesyłkach?

Upcykling, czyli ponowne wykorzystanie materiałów, staje się coraz popularniejszy. W tym kontekście nie pozbywamy się różnego typu opakowań, na przykład po przesyłkach, a próbujemy wykorzystać je w inny sposób... Czytaj więcej »

Pudełka i kartony klapowe - do czego je wykorzystać?

Na rynku dostępna jest szeroka gama pudełek i kartonów z tektury falistej posiadających odmienną konstrukcję i stosowane do różnego rodzaju zastosowań. Jednym z najpopularniejszych rodzajów opakowań wybieranych przez klientów są pudełka klapowe, które ze względu na prostą konstrukcję...... Czytaj więcej »

Jak zapakować prezent w stylu zero waste?

Święta, urodziny, imieniny, rocznice, baby shower czy ślub. To wszystko okazje, gdzie pod pachę zabieramy ze sobą mniejszy lub większy upominek. Pojawia się więc kwestia oryginalnego i estetycznego ich zapakowania.... Czytaj więcej »

Jak zapakować i wysłać plakat?

Kolekcjonowanie plakatów to zajęcie, które cieszy się w ostatnich latach dużą popularnością. Aktualnie, klienci najczęściej decydują się na zakup plakatów kolekcjonerskich przez strony czy aukcje internetowe.... Czytaj więcej »
Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu