Jak zapakować książkę do wysyłki?

Przygotowanie książki do wysyłki wymaga odpowiedniego zapakowania. Czynność ta jest bardzo ważna, gdyż chroni ją przed ewentualnym zniszczeniem. Do tego celu przydaje się zawsze papier do pakowania, folia bąbelkowa lub strecz oraz odpowiedniej wielkości karton.... Czytaj więcej »

Jak zapakować laptop do wysyłki?

Zapakowanie laptopa do wysyłki wymaga zastosowania odpowiednich materiałów. Ważną rolę pełni odpowiedniej wielkości opakowanie kartonowe oraz użycie dobrego wypełniacza.... Czytaj więcej »

Woreczki strunowe - zastosowanie w sklepach internetowych

Nie ulega wątpliwości, że worki strunowe to jedno z najbardziej funkcjonalnych rodzajów opakowań. Można je wykorzystać m.in. do pakowania przedmiotów w biurach, sklepach, ale też w ramach prowadzonej przez e-sklepy internetowej działalności handlowej.... Czytaj więcej »

Jak zapakować dużą paczkę do wysyłki?

Przygotowanie dużej paczki do wysyłki wiąże się z koniecznością jej odpowiedniego zapakowania. Przepisy firm kurierskich mówią jasno o tym, że każda przesyłka musi być podczas transportu dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniem.... Czytaj więcej »

Jak pakować przedmioty szklane do wysyłki

Istotnym problemem przedmiotów szklanych jest to, że są delikatne i w związku z tym bardzo szybko ulegają uszkodzeniu. Mogą one być transportowane tylko wówczas, gdy są stabilnie zapakowane.... Czytaj więcej »

W co i jak zapakować paczkę do paczkomatu?

Lubisz wysyłać paczkomatem? Przeczytaj, co zrobić, żeby przesyłka bezpiecznie dotarła do odbiorcy. Okazuje się, że nie wystarczy wydrukować etykietę adresową...... Czytaj więcej »

Tektura falista - zastosowanie w e-commerce

Każdy przedmiot przeznaczony do transportu powinien być dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem. Doskonale nadaje się do tego tektura falista oraz inne wypełniacze do pudełek.... Czytaj więcej »

Naklejki ostrzegawcze na przesyłki - jak poprawnie zapakować paczkę?

Podczas prowadzenia sklepu internetowego należy zadbać nie tylko o działania marketingowe w sieci oraz pozyskiwanie klientów. Równie istotnym obszarem działalności biznesowej jest ostatni etap procesu sprzedaży produktu...... Czytaj więcej »

Rodzaje dyspenserów do pakowania paczek i przesyłek

Jeśli chcesz odpowiednio przygotować paczkę do wysyłki, potrzebujesz kilku akcesoriów. Opakowanie, taśma klejąca, folia bąbelkowa lub stretch - to wszystko jest ważne, jednak przyda się coś jeszcze.... Czytaj więcej »

Jak dobrać wypełniacze do paczek z kosmetykami?

Wypełniacze do paczek stosuje się z wielu powodów. W zależności od pakowanego przedmiotu bądź specyfiki branży konieczne jest zastosowanie innych materiałów.... Czytaj więcej »

Personalizowane kartony do wysyłki - jak zaprojektować reklamę na pudełkach

Personalizacja produktów jest ważnym elementem w strategii marketingowej każdej firmy, ponieważ jest skutecznym i tanim sposobem na wsparcie sprzedaży.... Czytaj więcej »

Folia bąbelkowa - rodzaje i popularne zastosowanie

Głównym zadaniem folii bąbelkowej jest zabezpieczanie przesyłek pocztowych. Oprócz tego ma ona jeszcze kilka innych zastosowań.... Czytaj więcej »

Nietypowe zastosowania folii stretch - strecz

Folia stretch to wielowarstwowy materiał wykonany z folii polietylenowej, który cechuje się dużą rozciągliwością. Jest ona najczęściej spotykana przy okazji pakowania lub rozpakowywania paczek.... Czytaj więcej »

Ekologiczne wypełnianie przesyłek - jak to zrobić

Każda przesyłka, niezależnie od tego, jakiej jest wielkości i co zawiera, może być przygotowana w sposób ekologiczny. Opakowania ekologiczne nie tylko pozwalają chronić środowisko naturalne, ale też są dużo tańsze.... Czytaj więcej »

Do czego wykorzystać tuby tekturowe?

Opakowania z kartonu zyskują na popularności szczególnie dzięki rozwojowi handlu przez Internet. Rynek e-commerce poszukuje niedrogich i zarazem trwałych opakowań. Oczywiście w większości przypadków sprawdzają się kartonowe pudła i pudełka, ale też niektóre produkty wymagają czegoś ekstra.... Czytaj więcej »
Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu