Folia bąbelkowa

Pokaż pełny opis

Folia bąbelkowa – praktyczny i wygodny sposób na zabezpieczenie wszystkich produktów

Folia bąbelkowa należy do najczęściej wybieranych sposobów pakowania rozmaitych przedmiotów na potrzeby magazynowania oraz transportu.

Wyróżnia się wysoką trwałością, dzięki czemu idealnie chroni zabezpieczone produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zgnieceniem, otarciami, wstrząsami i szkodliwymi warunkami atmosferycznymi (w szczególności wilgocią, deszczem i śniegiem). Stanowi także fenomenalną termoizolację.

Folia bąbelkowa to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich przesyłek – lekka, trwała i elastyczna. Sprawdza się jako warstwa zewnętrzna paczek, dlatego często stosuje się ją do zabezpieczania mebli, sprzętu RTV i AGD, a także bardzo delikatnych i kruchych przedmiotów ze szkła lub porcelany.

Folia bąbelkowa do pakowania może być wykorzystana jako praktyczne wypełnienie do pudełek. Wewnątrz nich skutecznie zajmuje całą wolną przestrzeń, chroniąc przedmioty przed przypadkowym przesuwaniem się lub otarciami.

 

Czym się wyróżnia dobra folia bąbelkowa?

Folia do pakowania dopasowuje się do kształtu paczki, chroni produkty przed uszkodzeniem, zalaniem i wilgocią.

Aby optymalnie spełniała swoją rolę, należy wybrać produkt o odpowiednich parametrach technicznych, który w pełni dopasuje się do indywidualnych potrzeb różnych osób.

W naszej ofercie znajduje się folia bąbelkowa o różnej grubości. Wśród nich wyróżnia się rolki:

  • B1 – o standardowej jakości, grubości folii 40 mic, wielkości bąbla 8 mm;
  • B2 - grubszej i mocniejszej, grubość folii 60 mic, wielkość bąbla 8 mm

Folia może mieć też różne szerokości rolek, dzięki czemu można bez trudu zapakować każdy przedmiot – od drobnych filiżanek z porcelany i elektroniki, po wielkogabarytowe meble. W ofercie naszego sklepu są dostępne folie o szerokości: 25 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 100 cm, 120 cm

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować folię o innej szerokości lub grubości, żeby jeszcze lepiej zabezpieczyć wszystkie transportowane przedmioty, na przykład na potrzeby ogrodnictwa lub przemysłu.

 

Folia bąbelkowa – korzyści dla sklepów wysyłkowych

W czasach gdy e-handel stał się powszechną metodą robienia zakupów, konieczne stało się znalezienie skutecznego sposobu pakowania przedmiotów na czas przesyłania, aby dotarły do klienta w formie nienaruszonej.

Większość profesjonalnych sprzedawców stawia na folię bąbelkową, która umożliwia szybkie i sprawne owinięcie wszystkich zakupionych produktów. Na koniec wystarczy zabezpieczyć opakowaną paczkę z pomocą taśmy i jest już gotowa do wysyłki. Cena produktu również jest niezmiernie atrakcyjna w stosunku do innych materiałów do pakowania.

Folia bąbelkowa należy do najtańszych i najpopularniejszych materiałów pakowych, które znacząco podwyższają bezpieczeństwo towarów podczas transportu, równocześnie zmniejszając ryzyko uszkodzenia, a co za tym idzie – strat dla firm wysyłkowych.

 

Folia bąbelkowa – popularne i powszechnie dostępne rozwiązanie dla transportu, magazynowania i nie tylko

Folia bąbelkowa stała się powszechnie stosowanym sposobem na szybkie, proste i tanie pakowanie, które gwarantuje bezpieczeństwo różnych produktów. Stosuje się ją powszechnie w biznesie, a także w domach prywatnych, w których zyskuje zupełnie nowe zastosowania.

Przydaje się w ogrodzie do osłaniania delikatnych roślin na okres zimowych mrozów, sprawdza się jako doszczelnienie okien w piwnicach i na strychach, pomagając utrzymać odpowiednią temperaturę. Bywa nawet stosowana jako termoizolacja żywności, zabieranej na wynos – dzięki niej, utrzymają optymalną temperaturę do spożycia. Niektórzy natomiast używają jej jako skutecznego sposoby na walkę ze stresem.

Folia bąbelkowa to produkt idealny i wręcz niezbędny w każdej firmie oraz domu prywatnym.

Kupuj wg

Filter

Szerokość rolki
  1. 25cm (1)
  2. 30cm (1)
  3. 40cm (1)
  4. 50cm (1)
  5. 60cm (1)
  6. 100cm (1)
  7. 120cm (1)

Aktywne filtry:

  1. Usuń ten produkt Grubość Folii: B1

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)