Nadruk na pudełkach

Pokaż pełny opis

Nadruk na pudełkach

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:
Marta Kowal Michał Starzyński Dorota Radlak
Marta.kowal@e-hurtownia-opakowan.pl michal.starzynski@e-hurtownia-opakowan.pl Dorota.radlak@e-hurtownia-opakowan.pl
(+48) 789 065 828   (+48) 507 307 462 (+48) 572 306 002
 

Pudełka z nadrukiem – produkty reklamowe i budowanie spójnego wizerunku firmy

Często wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważnym produktem dla biznesu są pudełka. Właściwie dobrane opakowania potrafią bowiem poprawić wygląd każdego przedmiotu. Z tego powodu, coraz szersze grono przedsiębiorców zwraca uwagę na to, w co są zapakowane wszystkie produkty wysyłane do klientów i kontrahentów.

Wielką popularnością cieszą się na przykład różne rodzaje opakowań kartonowych lub tekturowych, na których pojawia się spersonalizowany nadruk, z logo, hasłem reklamowym lub innym elementem tożsamości wizualnej marki. Mogą to być materiały reklamowe, opakowania na przedmioty zakupione w sklepie online lub pudełka z nadrukiem na zamówienie na wynos.

Pudełka z własnym hasłem reklamowym i logotypem to skuteczny sposób na rozwinięcie każdego biznesu. Jak wybrać produkt do pakowania, który pomoże w budowaniu wizerunku profesjonalnej firmy?

 

Nowoczesne materiały reklamowe - dlaczego warto zainwestować w nadruk na pudełka, żeby promować firmowe produkty?

Pudełka z nadrukiem stanowią obecnie jedną z najprężniej rozwijających się kategorii opakowań dla biznesu. Coraz chętniej korzystają z nich firmy, dla których jest to metoda nie tylko na zabezpieczenie wszystkich wysyłanych produktów przy sprzedaży online, ale też sposób na skuteczną i subtelną promocję.

Eleganckie pudełka z kartonu na wszelkie zamówienia online lub inne produkty, na których pojawia się logo, hasło reklamowe lub inny element rozpoznawczy, są idealną metodą na poprawę wizerunku dla marki.

Z pudełka z nadrukiem korzystają różne rodzaje firm, nie tylko z branż zajmujących się e-commerce. Spersonalizowane tekturowe lub kartonowe pudełka z nadrukiem (fasonowe lub klapowe) wpisują się bowiem w plan kompleksowego budowania świadomości społecznej marki oraz poprawiania jej wizerunku. Widoczność sprawia, że firma jest bardziej rozpoznawalna i budzi większe zaufanie u potencjalnych klientów. Dyskretny nadruk często sprawdza się znacznie lepiej niż tradycyjne ulotki reklamowe.

Do naszej oferty wprowadziliśmy szeroki wybór produktów spersonalizowanych, z rozmaitymi propozycjami nadruku. Można zdecydować się na pudełka kartonowe, koperty lub tuby, na których, według zaleceń klienta, wykonujemy indywidualny nadruk, który stanie się prawdziwą wizytówką profesjonalnej firmy.

W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane rodzaje materiałów do opakowań, w rozmaitych kolorach. Można z nich wykonać pudełka i tuby. Dzięki temu, opakowania są nie tylko praktyczne, ale też, poprzez eleganckie wykonanie, na pewno zachwycą wszystkich adresatów, a opcja stworzenia indywidualnego nadruku, pozwala zbudować kompleksowy i rozpoznawalny branding na wszystkich materiałach firmowych.

Pudełko z nadrukiem staje się zatem pomysłem na budowanie luksusowości i prestiżu produktu oraz samej marki.

 

Zamówienie spersonalizowanego pudełka z nadrukiem – szybki, profesjonalny i wygodny branding

Pudełko z nadrukiem nie jest już dostępne wyłącznie dla olbrzymich przedsiębiorstw, z wielkimi budżetami. Obecnie, niemal każda firma może pozwolić sobie na opakowanie różnych produktów w taki sposób.

Cały proces zamawiania pudełka jest niezmiernie prosty. Wystarczy wybrać rodzaj opakowania, jego grubość i kolor oraz dostarczyć nam materiały graficzne (gotowy projekt graficzny, logotyp, tekst promocyjny itp.), które mają się pojawić na powierzchni. My zajmujemy się resztą. Wysokiej jakości nadruk jest wykonywany z największą dbałością o estetykę całego produktu. Czas realizacji projektu jest naprawdę. Już w ciągu kilku dni własne pudełka z nadrukiem do pakowania produktów dla klientów i kontrahentów są gotowe do wykorzystania.

 

Nie tylko sklepy wysyłkowe – komu przydają się pudełka z nadrukiem?

Wbrew pozorom, opakowania z nadrukiem sprawdzają się nie tylko w branżach sprzedających online, które wysyłają w nich zamówienie do klienta. Korzystają z nich również lokale gastronomiczne, oferujące posiłki na wynos. Gwarantuje to ochronę termiczną jedzenia, a przy tym skuteczną reklamę lokalu.

Pudełka z nadrukiem stosują także rękodzielnicy oraz firmy zajmujące się produkcją przedmiotów dekoracyjnych. W ich przypadku, zadbanie o właściwe opakowanie, sprawia, że klient otrzymuje kompleksowy i spójny wizualnie przedmiot, który sam w sobie zachwyca i nie potrzebuje dodatkowych papierów ozdobnych ani torebek prezentowych.

Warto wiedzieć, że bez trudu można kupić u nas również indywidualne pudełka i opakowania do prywatnych celów. Zamówienie można złożyć poprzez naszą stronę internetową – wystarczy wysłać wiadomość, a my stworzymy projekt w oparciu o przekazane wytyczne. Jeśli potrzebujecie ciekawego i oryginalnego pudełka lub tuby, na przykład na prezent, wystarczy skontaktować się z naszą firmą, a my pomożemy spełnić marzenia o idealnie zapakowanym prezencie dla każdego.

 

Nadruk na pudełko – bądź widoczny i korzystaj z opakowań dopasowanych do Twoich potrzeb i wizerunku firmy

Wysokiej jakości pudełko z nadrukiem spersonalizowanym to klucz do zabezpieczenia wszelkich produktów podczas wysyłki do klientów, budowania wizerunku, a także świadomość marki w społeczeństwie i rozpoznawalność logo. Może być to także kreatywny i niezapomniany pomysł na zapakowanie prezentu.

Bez względu na to, do czego potrzebujesz opakowania z nadrukiem – skontaktuj się z nami, skorzystaj z naszej oferty dla biznesu, a my stworzymy spersonalizowane nadruki, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania, i zadbamy o to, żeby Twoje pudełka były niezapomniane i zawsze rozpoznawalne.

marta.kowal@e-hurtownia-opakowan.pl
michal.starzynski@e-hurtownia-opakowan.pl
dorota.radlak@e-hurtownia-opakowan.pl

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.