Waluty

Folia stretch czarna 3kg - 23mic

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 0.0
EAN kod: 0000004603

Typ zestawu:

Zestaw Ilość Cena z VAT (zł) za 1 szt. Cena z VAT(zł)
sztuka 1 5590 5590
Dostępny
4545 / 5590 / szt.
To pole jest wymagane.
Rodzaj
Ręczna
Kolor
Czarny

Czarna folia stretch 3kg 23mic

Czarna folia stretch to najbardziej rozpoznawalny sposób zabezpieczania przesyłek. Jednak ma ona także inne zastosowania. W naszej hurtowni znajdziesz wysokiej jakości folię o dużej wytrzymałości, która doskonale sprawdzi się w każdym sklepie, magazynie, a nawet w zastosowaniu prywatnym.

Kiedy możesz skorzystać z folii stretch?

Warto zawsze pod ręką mieć rolkę folii stretch. Dlaczego?

  • Zabezpieczanie paczek i przygotowywanie wysyłek. Folia stretch czarna sprawdza się zarówno w dużych sklepach internetowych, jak i przy wysyłce przedmiotów do znajomych. Zabezpiecza paczkę przed zabrudzeniem, wilgocią oraz otwieraniem jej przez niepowołane osoby. Nie musisz w takim przypadku stosować także papieru, co przyniesie Ci oszczędności i przyśpieszy pakowanie.
  • Musisz zabezpieczyć towar ułożony na palecie? Czarna folia cechuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu zapewni maksymalną stabilność całego pakunku.
  • Niektóre narzędzia lub przedmioty są używane zaledwie kilka razy do roku. Aby nie pokryły się one kurzem, warto owinąć je folią stretch - zabezpieczy ona pakowane rzeczy także przed wilgocią czy insektami.
  • Prace remontowe lub naprawy mogą spowodować zniszczenie mebli i innych akcesoriów biurowych - chyba że pojawi się na nich czarna folia stretch.

To tylko kilka przykładów zastosowań dostępnej u nas folii. Jednak możesz wykorzystać ją także w każdej innej sytuacji, gdy potrzebujesz coś zabezpieczyć.

Dlaczego warto postawić na naszą folię stretch?

Folię stretch znajdziesz w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych. Jednak tylko u nas masz gwarancję wysokiej jakości materiału o pożądanej charakterystyce. Dodatkowo nasze produkty dostępne są w najlepszej cenie. Dlaczego? Jako hurtownia oferujemy niższe ceny, a jednocześnie cały czas nadzorujemy jakość zamawianych przez nas produktów. Tolerancja wagi zamówionego towaru mieści się w granicach +/- 4%.

      Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
      Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu