Waluty

Stretch minirap - 10cm czarny

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 0.0
EAN kod: 0000004596

Typ zestawu:

Zestaw Ilość Cena z VAT (zł) za 1 szt. Cena z VAT(zł)
sztuka 1 652 652
Dostępny
530 / 652 / szt.
To pole jest wymagane.
Rodzaj
Minirap
Kolor
Czarny

Folia MINI-STRECH inaczej MINI-RAP lub potocznie "granat" to idealne rozwiązanie do pakowania długich przedmiotów lub zabezpieczania małych paczek. Minirapy charakteryzujący się tymi samymi właściwościami co folia stretch ręczna lecz ze względu na swoją szerokość – 10 cm, znajdują zastosowanie przy tzw. wiązkowaniu czyli pakowaniu długich przedmiotów lub łączeniu przedmiotów o niestandardowych kształtach lub wymiarach.

Jest to doskonałym zamiennikiem taśmy samoprzylepnej gdyż nie zostawia śladów kleju a tym samym nie uszkadza pakowanej powierzchni. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu folia charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością. Super wytrzymała - folię można naciągnąć mocno na owijanych paczkach, dzięki czemu przesyłka jest lepiej zabezpieczona w trakcie transportu. Bardzo duża rozciągliwością, nawet do 150%!

Stosując folię stretch nie musisz używać papieru. Poczta Polska nie zabrania owijania przesyłek folią. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, folia stretch owiniesz paczkę szybciej i taniej. Idealnie nadaje się się do owijania wszelkiego rodzaju paczek, chroniąc je przed ingerencją w zawartość przesyłki przez osoby niepowołane. Zabezpiecza przesyłkę przed wilgocią i zabrudzeniem.

      Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
      Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu