Waluty

Pudełko 1010x710x100mm - regulacja wysokości

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 0.0
EAN kod: 0000000614
 • Polecany
 • Darmowa przesyłka
 • Nowość

Typ zestawu:

Zestaw Ilość Cena z VAT (zł) za 1 szt. Cena z VAT(zł)
paleta 500 1130 565000
opakowanie 10 1150 11500
pełna paczka kurierska 20 1150 23000
sztuka 1 1199 1199
Dostępny
919 / 1130 / szt.
To pole jest wymagane.
Kolor
Szary
Długość
801-2000mm
Wysokość
51-100mm
Tektura
3-warstwowa

Pudło posiada regulację wysokości!!!

Pudełko z regulacją wysokości np. na obraz. 1010x710x100mm

Pudełko z regulacją wysokości to estetyczne i bezpieczne opakowanie, które doskonale nadaje się do transportu płaskich przedmiotów o dużym formacie, na przykład rysunków technicznych, dokumentacji projektowej, szablonów i podobrazi malarskich, ram oraz luster. Pudełko na obraz lub plakat to rozwiązanie dla e-commerce, dzięki któremu delikatne towary bezpiecznie dotrą do nowego nabywcy. Zapewnia ono czyste i schludne opakowanie, na które można nanieść dowolnego rodzaju taśmy opakowaniowe, na przykład reklamowe, które zawierają adres witryny internetowej, czy inną, dowolną informację.

Pudełko z regulacją wysokości pozwala dopasować rozmiar kartonu do pakowanego asortymentu, dzięki czemu towar nie będzie przemieszczał się w opakowaniu w trakcie transportu, minimalizując tym samym ryzyko uszkodzeń. Pudełko na obraz sprawdzi się również do wysyłki personalizowanych plakatów oraz antyram ze szkła czy materiału plexi. Wysokość pudełka można swobodnie dopasować do pakowanego towaru, dzięki perforacji na wysokości 5 cm oraz 7,5 cm. Pudło sztancowane typu fefco 401. Pudełko wykonane jest z wykrojnika z tektury szarej. Idealnie pasuje jako opakowanie na obrazy, pościel, makiety, modele lub inne przedmioty wymagające mocnego, a zarazem przestrzennego opakowania.

Opakowania wykonane są z wytrzymałej, wysokiej jakości tektury 3-warstwowej, szarej, fala B 450 g. Jest to o wiele bardziej wytrzymały karton niż inne ze standardowej oferty. Wysoka gramatura oraz trzywarstwowa struktura kartonu zabezpieczają kruchą zawartość, minimalizując wstrząsy, które mogą wystąpić w trakcie przeładunku paczki.

Specyfikacja techniczna:

Rodzaj:                                                       Klapowy

Gramatura:                                                450gr   /m2 

Fala:                                                           B

Kolor:                                                         Kraft

Rodzaj tektury:                                          3-warstwowa

 

 

 • Dopuszczalna różnica wymiarów ok 2%

 

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru, wykonamy go dla Ciebie na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym:https://e-hurtownia-opakowan.pl/page/wycena

   Czat udostępnia Firmao.pl CRM
   Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
   Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu