Waluty

500x500x1200mm Szafa ubraniowa - pudło przeprowadzkowe

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 5.0
EAN kod: 0000000631

Typ zestawu:

Zestaw Ilość Cena z VAT (zł) za 1 szt. Cena z VAT(zł)
sztuka 1 3075 3075
Dostępny
2500 / 3075 / szt.
To pole jest wymagane.
Kolor
Szary
Długość
401-500mm
Wysokość
801-1200mm
Tektura
5-warstwowa

Karton – pudło przeprowadzkowe

Karton przeprowadzkowy typu szafa to jeden z produktów naszej hurtowni, przy pomocy którego pomagamy naszym klientom w wielu codziennych czynnościach. Doskonale sprawdzi się podczas transportu, ale również przechowywania ubrań w pozycji wiszącej.

Pudło przeprowadzkowe wykonano z tektury falistej wzmocnionej 700 g, fala BC. Pięciowarstwowa struktura nadaje opakowaniu wyjątkowej wytrzymałości na obciążenie. Zapobiega uszkodzeniu tekstyliów znajdujących się wewnątrz, ich zagnieceniu, zawilgoceniu czy zabrudzeniu podczas przewożenia.

Jest to starannie skonstruowany karton przeprowadzkowy, który umożliwia transportowanie w pionie ubrań takich jak płaszcze, sukienki czy kostiumy teatralne. Dzięki specjalnym otworom wewnątrz można zamocować lekki drążek, który ułatwi przechowywanie w środku nawet kilku sztuk ubrań.

To wyjątkowe pudło przeprowadzkowe ma wymiary 500x500x1200 mm - standardowe dla wielu ubrań, które mogą wymagać przechowywania w ten sposób. Dzięki wykonaniu pudełka na wykrojniku każda sztuka ma dokładnie taki sam kształt. Precyzyjnie prowadzone zagięcia ułatwiają samodzielne złożenie kartonu. Cena uzależniona jest od liczby sztuk, którą zamawiasz. Z uwagi na to, że pudełka są łatwe w magazynowaniu i bardzo funkcjonalne, idealnie nadają się na przykład dla sklepów odzieżowych, firm przeprowadzkowych, teatrów, pracowni projektowych czy innych miejsc. Mogą być również wykorzystywane jako tymczasowa szafa na czas wykańczania i meblowania nowego mieszkania. Możliwość wielokrotnego zastosowania, wygoda, lekkość i łatwość przenoszenia takiej kartonowej szafy sprawiają, że zyskuje ona na popularności również wśród odbiorców indywidualnych, którym zależy na wygodzie transportu cennych ubrań i ich solidnym zabezpieczeniu.

Zalety:

 • wzmocniona tektura pięciowarstwowa 700g fala BC
 • szafa nadaje się do wielokrotnego użycia
 • posiada uchwyty do przenoszenia
 • rurka do zawieszania ubrań w komplecie
 • może służyć jako domowa szafa na czas remontu i przeprowadzki
   Beata Laskowska
   Pudło przeprowadzkowe znakomicie sprawdziło się podczas zmiany mieszkania. Odpadło czasochłonne składanie i pakowanie ubrań, które co najważniejsze dotarły do nowego miejsca w ninaruszonym stanie. Wielką zaletą pudła jest jego mocna konstrukcja.

   Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
   Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu