Waluty

1200x800x770mm - kontener paletowy

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 0.0
EAN kod: 0000001166
 • Polecany
 • Darmowa przesyłka
 • Nowość
 • Bestseller

Typ zestawu:

Zestaw Ilość Cena z VAT (zł) za 1 szt. Cena z VAT(zł)
sztuka 1 8299 8299
Dostępny
6747 / 8299 / szt.
To pole jest wymagane.
Kolor
Szary
Długość
801-2000mm
Wysokość
601-800mm
Tektura
5-warstwowa

Kontener (karton) paletowy – najważniejsze cechy

Kontenery paletowe z tektury to jedne z podstawowych akcesoriów, wykorzystywanych w branży magazynowej. Trudno wyobrazić sobie przechowywanie i transport towarów bez wytrzymałych kontenerów. Znajdują one zastosowane w przedsiębiorstwach o różnych profilach działalności – do pakowania artykułów spożywczych i przemysłowych, części produkcyjnych, sprzętu elektronicznego czy mebli.

Kontener paletowy to pudło, które można od razu załadować na paletę. Składa się z dwóch części: wieko wraz z dnem oraz owijka.

Karton paletowy jest lekki i łatwy do złożenia, a jednocześnie bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wykonano go z pięciu warstw wysokiej jakości tektury szarej. Wieko i dno z tektury o gramaturze 850g., natomiast owijka – 630g.

Kontener jest łatwy w składowaniu i transporcie. Przemyślana konstrukcja kartonu pozwala na złożenie go do środka w wieko wraz z dnem. Po złożeniu karton zajmuje więc niewiele miejsca, a powstała w ten sposób paczka ma wymiary 120 × 80 × 12 cm. Ponadto karton paletowy cechuje się wytrzymałością na obciążenie około 200 kg.

Jest to element wyposażenia magazynu, który stanowi świetną alternatywę dla kontenerów drewnianych czy plastikowych. Zapewnia optymalizację kosztów magazynowania i transportu; karton jest lekki i w pełni ekologiczny. Dzięki wytrzymałości kontener z powodzeniem posłuży też jako opakowanie wielorazowego użytku.

Podczas transportu towarów najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo. Przewożone towary – niezależnie od rodzaju – muszą dotrzeć na miejsce w nienaruszonym stanie. Mocny karton wykonany z tektury o odpowiedniej gramaturze pozwala solidnie zabezpieczyć przewożony towar. Odpowiednie zabezpieczenie jest równie ważne podczas przechowywania różnego rodzaju produktów.

Trwały i funkcjonalny kontener paletowy to idealne rozwiązanie do każdego przedsiębiorstwa i magazynu.

Kontener składa się z części:

 1. Wieko + dno wykonane z bardzo sztywnej tektury 5-warstwowej o gramaturze 850g(bez palety)
 2. Owijka 5-warstwowa super sztywna i wytrzyma tektura o gramaturze 630g

Kupując nasze pudełka masz pewność że Twoje przedmioty będą w solidny i bezpieczny sposób zapakowane.

   Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
   Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu