Waluty

1200x800x400mm pudełko klapowe 5-warstwowe

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 0.0
EAN kod: 0000001204

Typ zestawu:

Zestaw Ilość Cena z VAT (zł) za 1 szt. Cena z VAT(zł)
paleta 130 2555 332150
opakowanie 1 2759 2759
pełna paczka kurierska 6 2759 16554
Dostępny
2077 / 2555 / szt.
To pole jest wymagane.
Kolor
Szary
Długość
801-2000mm
Wysokość
301-400mm
Tektura
5-warstwowa

Pudełko klapowe 5-warstwowe to niezwykle uniwersalne kartony, które bardzo często wykorzystywane są przez firmy, a w szczególności sklepy zarówno do wysyłki zamówionych przez klientów przedmiotów, jak i podczas długoterminowego przechowywania towarów. Ze względu na to, że wspomniane opakowania stworzono z wytrzymałego materiału, jakim jest tektura pięciowarstwowa, doskonale sprawdzają się również do magazynowania lub transportowania cięższych rzeczy, ponieważ są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Im większa gramatura takich pudełek, tym jest większa ich wytrzymałość na obciążenia oraz izolacja od otoczenia.

Dlaczego warto sięgać po karton 5-warstwowy?

Karton 5 warstwowy to sprawdzone rozwiązanie dla każdego, komu zależy zarówno na pewnym transporcie (wysyłce zamówionych towarów), jak i przechowywaniu różnego rodzaju przedmiotów. Tego typu pudełka charakteryzują się prostą konstrukcją, dzięki czemu są łatwe do złożenia, zwłaszcza że posiadają cztery nachodzące na siebie skrzydła – stąd też ich nazwa, tj. kartony klapowe. Ze względu na swoją wysoką odporność i wytrzymałość, którą zapewnia tektura pięciowarstwowa, szara, fala BC 700g, od wielu lat wykorzystywane są w transporcie ciężkich i długich przedmiotów. Zastosowanie taśmy samoprzylepnej lub spinającej w przypadku prezentowanych opakowań pozwoli na zwiększenie zabezpieczenia przechowywanego bądź transportowanego towaru. Chcąc w jeszcze większym stopniu zwiększyć solidność całej konstrukcji, można sięgnąć po dodatkowe rozwiązanie w postaci folii stretch, która zabezpieczy pudełko również przed wilgocią.

E-Hurtownia-Opakowań - wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki

Nasza hurtownia w swoim szerokim asortymencie posiada nie tylko pudełka wykonane z wysokiej jakości 5 warstwowej tektury, ale także szereg wielu innych rozwiązań, które pozwolą na wygodne i bezpieczne zapakowanie i wysyłkę różnego rodzaju przedmiotów. Wybierając naszą ofertę, możesz liczyć na: kompleksową obsługę, szybką realizację złożonych zamówień, gwarancję konkurencyjnych cen.

Kupując nasze pudełka masz pewność że Twoje przedmioty będą w solidny i bezpieczny sposób zapakowane.

      Czat udostępnia Firmao.pl CRM
      Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
      Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu