Waluty

370x370x40mm pudełko PIZZA 37cm

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 0.0
EAN kod: 0000003335

Typ zestawu:

Zestaw Ilość Cena z VAT (zł) za 1 szt. Cena z VAT(zł)
paleta 1200 183 219600
pełna paczka kurierska 180 194 34920
opakowanie 10 200 2000
Dostępny
149 / 183 / szt.
To pole jest wymagane.
Kolor
Biały
Długość
351-400mm
Wysokość
do 50mm
Tektura
3-warstwowa

Opakowanie - pudełko na pizzę 37cm

Opakowanie na pizzę 37 cm wykonane jest z wytrzymałej, wysokiej jakości tektury 3-warstwowej, jednostronnie białej, fala B 430g. Pudełko na pizzę 37cm po wewnętrznej stronie wykonane jest z tektury szarej, a zewnętrzna strona wykonana jest z tektury białej matowej. Jest ono bardzo wytrzymałe i estetycznie wykonane z wykrojnika. Wysoka jakość wykończenia bez ostrych krawędzi. Pudełko na pizzę 32cm idealnie sprawdzi się do przechowywania i transportu gotowych wypieków, nie powodując przesuwania się zawartości. 37cm to optymalny rozmiar opakowania, który zmieści porcję pizzy przeznaczoną dla jednej dorosłej osoby. Wysokość opakowania wynosi 4cm.

Zamawiając karton na pizzę 37cm masz pewność, że Twoje potrawy będą w solidny i bezpieczny sposób zapakowane, trafiając do rąk klienta w nienaruszonym stanie. Tektura nie posiada atestu, przeznaczona jest wyłącznie do kontaktu pośredniego z żywnością. Do wyścielenia pudełka z powodzeniem można wykorzystać folię aluminiową lub papier spożywczy, który dodatkowo zabezpieczy go przed wchłanianiem tłuszczu. Wytrzymałe pudełka nie ulegają łatwej deformacji w wyniku oddziaływania na nie wysokiej temperatury pakowania produktu, stąd też można do niego zapakować pizzę prosto z pieca.

Zakup większych ilości opakowań kartonowych bardziej się opłaca - w zależności od tego, czy zamawiasz paletę, opakowanie czy pełną paczkę kurierską, zmianie ulega koszt jednostkowy pojedynczego pudełka. Kilka groszy w skali roku generuje znaczne oszczędności, szczególnie jeśli lokal cieszy się dużym zainteresowaniem klientów i sprzedaje znaczne ilości pizzy na wynos. Kartonowe opakowania na pizzę to również rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego. Zachęcamy do poznania naszej oferty pudełek dla gastronomii.

Tektura nie posiada atestu, przeznaczona jest wyłącznie do kontaktu pośredniego z żywnością.

 

      Czat udostępnia Firmao.pl CRM
      Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
      Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu