Waluty

500x500x40mm pudełko PIZZA 50cm

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 0.0
EAN kod: 0000003345

Typ zestawu:

Zestaw Ilość Cena z VAT (zł) za 1 szt. Cena z VAT(zł)
paleta 600 288 172800
pełna paczka kurierska 100 309 30900
opakowanie 10 309 3090
Dostępny
234 / 288 / szt.
To pole jest wymagane.
Kolor
Biały
Długość
501-600mm
Wysokość
do 50mm
Tektura
3-warstwowa

Opakowanie - pudełko na pizzę 50cm

Opakowanie na pizzę 50cm wykonane jest z wytrzymałej, wysokiej jakości tektury 3-warstwowej, jednostronnie białej, fala B 430g. Pudełko na pizzę 50cm po wewnętrznej stronie wykonane jest z tektury szarej, a zewnętrzna strona wykonana jest z tektury białej matowej. Jest ono bardzo wytrzymałe i estetycznie wykonane z wykrojnika. Wysoka jakość wykończenia bez ostrych krawędzi. Pudełko na pizzę 50cm idealnie sprawdzi się do przechowywania i transportu gotowych wypieków, nie powodując przesuwania się zawartości. 50cm to optymalny rozmiar opakowania, który zmieści porcję pizzy przeznaczoną dla jednej dorosłej osoby. Wysokość opakowania wynosi 4cm.

Zamawiając karton na pizzę 50cm masz pewność, że Twoje potrawy będą w solidny i bezpieczny sposób zapakowane, trafiając do rąk klienta w nienaruszonym stanie. Tektura nie posiada atestu, przeznaczona jest wyłącznie do kontaktu pośredniego z żywnością. Do wyścielenia pudełka z powodzeniem można wykorzystać folię aluminiową lub papier spożywczy, który dodatkowo zabezpieczy go przed wchłanianiem tłuszczu. Wytrzymałe pudełka nie ulegają łatwej deformacji w wyniku oddziaływania na nie wysokiej temperatury pakowania produktu, stąd też można do niego zapakować pizzę prosto z pieca.

Zakup większych ilości opakowań kartonowych bardziej się opłaca - w zależności od tego, czy zamawiasz paletę, opakowanie czy pełną paczkę kurierską, zmianie ulega koszt jednostkowy pojedynczego pudełka. Kilka groszy w skali roku generuje znaczne oszczędności, szczególnie jeśli lokal cieszy się dużym zainteresowaniem klientów i sprzedaje znaczne ilości pizzy na wynos. Kartonowe opakowania na pizzę to również rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego. Zachęcamy do poznania naszej oferty pudełek dla gastronomii.

 

      Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
      Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu