Waluty

Pudło prezentowe / ozdobne 200x200x100mm fala EF

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 0.0
EAN kod: 0000008161

Typ zestawu:

Zestaw Ilość Cena z VAT (zł) za 1 szt. Cena z VAT(zł)
paleta 1040 475 494000
opakowanie 10 475 4750
Dostępny
386 / 475 / szt.
To pole jest wymagane.
Kolor
Szary
Długość
101-200cm
Wysokość
51-100mm

Karbowane pudełko dekoracyjne - ozdobne 200x200x100mm

Szare pudełko karbowane o wymiarach 200x200x100mm wykonano z tektury 470 g z fali EF. Zapakowane artykuły są chronione przed uderzeniami, zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi czy warunkami atmosferycznymi. Proste, ale eleganckie pudełko premium pomoże wyróżnić Twój produkt na rynku. Pudełko łatwo się składa, nie trzeba używać taśmy klejącej. Idealnie sprawdzi się do zapakowania prezentu. Jego zaletą jest nie tylko estetyczny wygląd, ale również wytrzymałość. Produkt wykonany został z naturalnego, ekologicznego surowca. Idealny do wysyłki zamówień sklepów internetowych. Tego typu opakowania są często wykorzystywane przez firmy z różnych branż, na przykład odzieżowej, kosmetycznej czy papierniczej.

Pudełko ozdobne karbowane sprawdzi się do pakowania różnych produktów, takich jak książki, elektronika, zabawki czy ubrania. Pudełko dekoracyjne szybko i łatwo się zamyka, dzięki czemu pakowanie przedmiotów jest o wiele sprawniejsze, a paczki można szybciej wysłać do klientów. Tektura to wybór ekologiczny i ekonomiczny - pudełka mają atrakcyjną cenę, można je użyć ponownie, a następnie recyklingować, co wpisuje się w gospodarkę obiegu zamkniętego. Karton dekoracyjny pozwala na estetyczne zapakowanie przesyłki, co z pewnością wpłynie na zadowolenie klienta. Pudełko dekoracyjne pozwala na wygodne umieszczenie różnych przedmiotów oraz wypełnienie kartonu materiałami, które będą chroniły artykuły przed przesuwaniem się czy uszkodzeniem. Prosty, szary karton pozwala także na personalizację go, zgodnie z wizerunkiem firmy, na przykład poprzez dodanie pieczątki z nazwą, ozdobnych wstążek czy naklejek. Tekturowe pudełko to jedna z najczęściej wybieranych produktów wśród firm zajmujących się sprzedażą przez internet.

Specyfikacja techniczna:
Rodzaj: wieko dno
Rozmiar zewnętrzny:
Rozmiar wewnętrzny:
Gramatura:470/m2
Fala-EF
Fefco:301
Kolor:szary
Rodzaj tektury: 3-warstwowa 

Zapakujesz: bieliznę, kosmetyki, elektronikę, galanterię, świece. 


•Dopuszczalna różnica wymiarów ok 2%


Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru, wykonamy go dla Ciebie na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.  

      Czat udostępnia Firmao.pl CRM
      Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
      Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu