Waluty

Karton paczkomat A pudełko 180x120x40

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 5.0
EAN kod: 0000009939
 • Polecany
 • Darmowa przesyłka
 • Bestseller

Opakowania:

Typ Ilość szt. Cena (zł) za 1 szt. Cena (zł)
pełna paczka kurierska 720 059 42480
opakowanie 40 062 2480
Dostępny
052 / 064 / szt.
To pole jest wymagane.

Pudełko - karton Paczkomat gabaryt A

Karton Paczkomat gabaryt A o wymiarach 180x120x40 to opakowanie przeznaczone do transportu mniejszych przedmiotów. Zazwyczaj wykorzystywany jest on do przesyłania drobnych przedmiotów, takich jak biżuteria, gadżety elektroniczne, kosmetyki, czy książki. Dzięki temu, że opakowanie wykonane jest z tektury falistej o grubości 2-3 mm, zapewnia odpowiednią ochronę dla zawartości paczki.

Karton A - doskonałe zabezpieczenie przedmiotów do wysyłki

Kartony gabaryt A składają się z dwóch części, które są łatwe w złożeniu. Specjalny mechanizm blokowania wierzchu sprawia, że zawartość paczki jest bezpieczna i zabezpieczona przed uszkodzeniami podczas transportu. Karton A posiada także duże pole powierzchni, co ułatwia umieszczenie etykiety z adresem odbiorcy i nadawcy. Dzięki temu paczka jest łatwo identyfikowalna przez kuriera, co zwiększa szansę na poprawną i szybką dostawę. Jednym z najważniejszych zastosowań kartonów A są paczkomaty. Niewielkie rozmiary sprawiają, że opakowanie bez problemu zmieści się w większości automatów, co pozwala na bezpieczne przetransportowanie zawartości paczki. Korzystanie z paczkomatów ma wiele zalet, m.in. niższe koszty wysyłki oraz wygodę i elastyczność w wyborze miejsca i czasu odbioru paczki.

Kartony InPost gabaryt A - idealne do paczkomatów

Karton Paczkomat gabaryt A jest bardzo popularnym rozmiarem, który znajduje zastosowanie w różnych branżach. Może on służyć do przesyłek internetowych, wysyłek biznesowych, ale także jako opakowanie dla sklepów internetowych. Dzięki temu, że opakowanie jest lekkie i łatwe w złożeniu, nie generuje ono dodatkowych kosztów i ułatwia proces pakowania paczek.

Kartony w rozmiarze A to praktyczne i trwałe opakowania, które znalazły swoje zastosowanie w wielu branżach. Ich uniwersalność polega na możliwości łatwego transportu różnorodnych produktów o mniejszych gabarytach.

Kupując nasze pudełka masz pewność że Twoje przedmioty będą w solidny i bezpieczny sposób zapakowane.

Podany rozmiar jest rozmiarem zewnętrznym. 

   Mateusz Bakowicz
   Prostota składania opakowania w jedną całość, bardzo wytrzymały, mocny, lekki oraz użyteczny produkt, który ochroni na pewno nie jedną paczkę. Wygląd i estetyka opakowania jak najbardziej na wielki plus. Polecam serdecznie

   Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
   Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu