Waluty

Karton paczkomat A pudełko 180x120x40

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 0.0
EAN kod: 0000009938
  • Polecany
  • Darmowa przesyłka
  • Bestseller

Opakowania:

Typ Ilość szt. Cena (zł) za 1 szt. Cena (zł)
pełna paczka kurierska 720 066 47520
opakowanie 40 067 2680
Dostępny
055 / 068 / szt.
To pole jest wymagane.

Karton do paczkomatu gabaryt A 180x120x40

Wykorzystując w swojej pracy do pakowania wysyłek specjalny karton do paczkomatu gabaryt A, możesz śmiało nawiązać współpracę z firmą kurierską na przesyłki pasujące do tego wymiaru skrytek.

Karton paczkomat A to rozwiązanie pozwalające iść z duchem czasu Twojej firmie. Jego wymiary zewnętrzne wynoszą 180x120x40 mm, co oznacza, że z powodzeniem zmieszczą się w jego wnętrzu przesyłki formatu A4. Jest to model pudełka opracowany specjalnie z myślą o nowoczesnej formie wysyłki za pośrednictwem paczkomatu, którą wybiera obecnie większość kupujących. Ten rozmiar zaprojektowany został dla najmniejszych skrytek. Jego używanie do pakowania produktów pozwala na zaoszczędzenie miejsca w paczkomacie, ale również pieniędzy, gdyż jest to najtańsza dostępna skrytka.

Karton gabaryt A został wykonany z wytrzymałej, jednostronnie białej tektury trójwarstwowej o wysokiej gramaturze. Oznacza to, że z powodzeniem można do niego pakować również produkty o większej masie, o ile ich rozmiary nie wykraczają poza obrys pudełka. Karton paczkomat A to model pochodzący ze specjalistycznego wykrojnika, gwarantującego precyzyjne cięcie, wygodne miejsca zgięć oraz powtarzalność - każdy egzemplarz jest identyczny.

Przeznaczony głównie do wysyłki do paczkomatów karton o podanych wyżej wymiarach jest doskonały do przesyłania książek, materiałów biurowych o odpowiednim formacie, niektórych kosmetyków, ubrań i dodatków oraz innych produktów spełniających wymogi gabarytowe, do których został on stworzony. Cena naszych kartonów jest uzależniona od ilości zamawianych sztuk. Warto zatem zakupić większą ilość, płacąc mniej za jednostkę. Kartony są przygotowane do samodzielnego, łatwego składania w ciągu kilku sekund i zajmują mało miejsca magazynowego, co zdecydowanie sprzyja zaopatrzeniu w odpowiedni zapas.

Kupując nasze pudełka masz pewność że Twoje przedmioty będą w solidny i bezpieczny sposób zapakowane.

Podany rozmiar jest rozmiarem zewnętrznym. 

      Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
      Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu