Waluty

Nadruki

Oferujemy najwyższej jakości  nadruk na naszych pudełkach. Istnieje możliwość nadrukowania grafik okolicznościowych lub logo firmy w dowolnym kolorze,już od 100 sztuk. 

 

 • 50-100 szt –  od 165 zł 
 • 200 szt –          220-275 zł
 • 300 szt –          330-385 zł
 • 500 szt – od     550 zł 
 • 1000 szt – od   935 zł

*podane kwoty są kwotami netto. 

Koszt próbnego nadruku już 99zł. Jeśli zdecydujesz się na nadruk koszt próbnego nadruku zostanie anulowany.

 

Nadruk wykonujemy na kartonach:

 

            FASONOWYCH :

 • Fefco 426 I 427.

 

           BIAŁYCH :

 • 350X250X50
 • 410X340X75
 • 210X155X65
 • 300X180X100
 • 350x250x50

 

            OZDOBNYCH :

 • 300X250X120/150
 • 350X300X150
 • 500X400X200

 

*Podany koszt jest kosztem szacunkowym. Dotyczy nadruków drukowanych cyfrowo .

Właściwą wycenę otrzymają Państwo po wysłaniu pliku z grafiką  zgodnie ze specyfikacją. Aby uzyskać konkretną wycenę, prosimy o przesłanie wiadomości na adres oferty@e-hurtownia-opakowan.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym

 

Pudełka z nadrukiem – produkty reklamowe i budowanie spójnego wizerunku firmy
Często wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważnym produktem dla biznesu są pudełka. Właściwie dobrane opakowania potrafią bowiem poprawić wygląd każdego przedmiotu. Z tego powodu, coraz szersze grono przedsiębiorców zwraca uwagę na to, w co są zapakowane wszystkie produkty wysyłane do klientów i kontrahentów.
 
Wielką popularnością cieszą się na przykład różne rodzaje opakowań kartonowych lub tekturowych, na których pojawia się spersonalizowany nadruk, z logo, hasłem reklamowym lub innym elementem tożsamości wizualnej marki. Mogą to być materiały reklamowe, opakowania na przedmioty zakupione w sklepie online lub pudełka z nadrukiem na zamówienie na wynos.
 
Pudełka z własnym hasłem reklamowym i logotypem to skuteczny sposób na rozwinięcie każdego biznesu. Jak wybrać produkt do pakowania, który pomoże w budowaniu wizerunku profesjonalnej firmy?
 
NOWOCZESNE MATERIAŁY REKLAMOWE - DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W NADRUK NA PUDEŁKA, ŻEBY PROMOWAĆ FIRMOWE PRODUKTY?
Pudełka z nadrukiem stanowią obecnie jedną z najprężniej rozwijających się kategorii opakowań dla biznesu. Coraz chętniej korzystają z nich firmy, dla których jest to metoda nie tylko na zabezpieczenie wszystkich wysyłanych produktów przy sprzedaży online, ale też sposób na skuteczną i subtelną promocję.
 
Eleganckie pudełka z kartonu na wszelkie zamówienia online lub inne produkty, na których pojawia się logo, hasło reklamowe lub inny element rozpoznawczy, są idealną metodą na poprawę wizerunku dla marki.
 
Z pudełka z nadrukiem korzystają różne rodzaje firm, nie tylko z branż zajmujących się e-commerce. Spersonalizowane tekturowe lub kartonowe pudełka z nadrukiem (fasonowe lub klapowe) wpisują się bowiem w plan kompleksowego budowania świadomości społecznej marki oraz poprawiania jej wizerunku. Widoczność sprawia, że firma jest bardziej rozpoznawalna i budzi większe zaufanie u potencjalnych klientów. Dyskretny nadruk często sprawdza się znacznie lepiej niż tradycyjne ulotki reklamowe.
 
Do naszej oferty wprowadziliśmy szeroki wybór produktów spersonalizowanych, z rozmaitymi propozycjami nadruku. Można zdecydować się na pudełka kartonowe, koperty lub tuby, na których, według zaleceń klienta, wykonujemy indywidualny nadruk, który stanie się prawdziwą wizytówką profesjonalnej firmy.
 
W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane rodzaje materiałów do opakowań, w rozmaitych kolorach. Można z nich wykonać pudełka i tuby. Dzięki temu, opakowania są nie tylko praktyczne, ale też, poprzez eleganckie wykonanie, na pewno zachwycą wszystkich adresatów, a opcja stworzenia indywidualnego nadruku, pozwala zbudować kompleksowy i rozpoznawalny branding na wszystkich materiałach firmowych.
 
Pudełko z nadrukiem staje się zatem pomysłem na budowanie luksusowości i prestiżu produktu oraz samej marki.
 
ZAMÓWIENIE SPERSONALIZOWANEGO PUDEŁKA Z NADRUKIEM – SZYBKI, PROFESJONALNY I WYGODNY BRANDING
Pudełko z nadrukiem nie jest już dostępne wyłącznie dla olbrzymich przedsiębiorstw, z wielkimi budżetami. Obecnie, niemal każda firma może pozwolić sobie na opakowanie różnych produktów w taki sposób.
 
Cały proces zamawiania pudełka jest niezmiernie prosty. Wystarczy wybrać rodzaj opakowania, jego grubość i kolor oraz dostarczyć nam materiały graficzne (gotowy projekt graficzny, logotyp, tekst promocyjny itp.), które mają się pojawić na powierzchni. My zajmujemy się resztą. Wysokiej jakości nadruk jest wykonywany z największą dbałością o estetykę całego produktu. Czas realizacji projektu jest naprawdę. Już w ciągu kilku dni własne pudełka z nadrukiem do pakowania produktów dla klientów i kontrahentów są gotowe do wykorzystania.
 
NIE TYLKO SKLEPY WYSYŁKOWE – KOMU PRZYDAJĄ SIĘ PUDEŁKA Z NADRUKIEM?
Wbrew pozorom, opakowania z nadrukiem sprawdzają się nie tylko w branżach sprzedających online, które wysyłają w nich zamówienie do klienta. Korzystają z nich również lokale gastronomiczne, oferujące posiłki na wynos. Gwarantuje to ochronę termiczną jedzenia, a przy tym skuteczną reklamę lokalu.
 
Pudełka z nadrukiem stosują także rękodzielnicy oraz firmy zajmujące się produkcją przedmiotów dekoracyjnych. W ich przypadku, zadbanie o właściwe opakowanie, sprawia, że klient otrzymuje kompleksowy i spójny wizualnie przedmiot, który sam w sobie zachwyca i nie potrzebuje dodatkowych papierów ozdobnych ani torebek prezentowych.
 
Warto wiedzieć, że bez trudu można kupić u nas również indywidualne pudełka i opakowania do prywatnych celów. Zamówienie można złożyć poprzez naszą stronę internetową – wystarczy wysłać wiadomość, a my stworzymy projekt w oparciu o przekazane wytyczne. Jeśli potrzebujecie ciekawego i oryginalnego pudełka lub tuby, na przykład na prezent, wystarczy skontaktować się z naszą firmą, a my pomożemy spełnić marzenia o idealnie zapakowanym prezencie dla każdego.
 
 
 
NADRUK NA PUDEŁKO – BĄDŹ WIDOCZNY I KORZYSTAJ Z OPAKOWAŃ DOPASOWANYCH DO TWOICH POTRZEB I WIZERUNKU FIRMY
Wysokiej jakości pudełko z nadrukiem spersonalizowanym to klucz do zabezpieczenia wszelkich produktów podczas wysyłki do klientów, budowania wizerunku, a także świadomość marki w społeczeństwie i rozpoznawalność logo. Może być to także kreatywny i niezapomniany pomysł na zapakowanie prezentu.
 
Bez względu na to, do czego potrzebujesz opakowania z nadrukiem – skontaktuj się z nami, skorzystaj z naszej oferty dla biznesu, a my stworzymy spersonalizowane nadruki, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania, i zadbamy o to, żeby Twoje pudełka były niezapomniane i zawsze rozpoznawalne.
 

*NIE DRUKUJEMY NA:

Kartonach 5 W 

Fasonowych innych niż fefco 426 i 427

Pudełkach czarnych i czerwonych

 

 

 

 


 

Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu