Waluty

Do czego wykorzystać tuby tekturowe?

Opakowania z kartonu zyskują na popularności szczególnie dzięki rozwojowi handlu przez Internet. Rynek e-commerce poszukuje niedrogich i zarazem trwałych opakowań. Oczywiście w większości przypadków sprawdzają się kartonowe pudła i pudełka, ale też niektóre produkty wymagają czegoś ekstra. Tym są tuby wysyłkowe, wcześniej używane jako futerały na projekty, na mapy czy na plakaty. Obecnie coraz częściej z nich korzystają firmy świadczące wysyłkę towarów, także spożywczych. Starannie wykonana tuba może pełnić rolę nośnika reklamowego.

Co można przechowywać w tubach?

Poza mapami, projektami i posterami ten rodzaj opakowań sprawdza się przy wysyłce grafik (także coraz popularniejszych obrazów malowanych na płótnie canvas), kalendarzy, broszur, dokumentów czy ulotek. Oprócz tub okrągłych na uwagę zasługują tuby kwadratowe (prostokątne). Łącząc tradycyjną tubę z klasycznym opakowaniem kartonowym pozwalają jeszcze lepiej wykorzystać przestrzeń. Kwadratowa tuba tekturowa występuje też w wersji teleskopowej. Taka odmiana doskonale sprawdza się podczas transportu wrażliwych przedmiotów, nie tylko wykonanych z płótna czy papieru.

Tuby spożywcze

Ze względu na to, że tuby tekturowe oferowane są w wielu rozmiarach (długościach i średnicach), coraz częściej służą do przechowywania i transportowania artykułów spożywczych. Sprawdzają się przede wszystkim przy towarach sypkich, takich jak przyprawy, cukier, kawa, herbata czy kakao. Innym pomysłem jest wykorzystanie tub w branży alkoholowej. Stąd na sklepowych półkach można znaleźć wyborne whisky czy francuski koniak zapakowanie w kolorową tubę. To doskonały pomysł na prezent lub na skuteczny gadżet promocyjny.

Akcesoria

Aby w pełni wykorzystać potencjał, jaki mają tuby wysyłkowe, warto dobrać do nich odpowiednie zatyczki. Wytrzymałe, wygodne i wielorazowego użytku są dostępne w wielu rozmiarach. Można bez trudu dobrać je i do tub okrągłych, i prostokątnych. Zamawiając tuby transportowe, warto też dobrać odpowiednie wypełniacze. Poza tradycyjną folią bąbelkową godne uwagi są te wykonane z papieru czy kartonu. Ekologiczne rozwiązania coraz śmielej weszły do branży wysyłkowej, stąd poza pudłami i tubami z kartonu, dostępne są również wypełniacze i separatory z tektury.

Rynek e-commerce, tak jak i branża reklamowa, poszukuje niedrogich i wytrzymałych opakowań. Tuba wysyłki dzięki różnorodności spełnia kryteria wymagających zarządców sklepów internetowych i zarazem jest szeroko akceptowana przez firmy świadczące transport paczek.


Powrót do wszystkich
Czat udostępnia Firmao.pl CRM
Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu