Waluty

Jak zapakować i wysłać plakat?

Kolekcjonowanie plakatów to zajęcie, które cieszy się w ostatnich latach dużą popularnością. Aktualnie, klienci najczęściej decydują się na zakup plakatów kolekcjonerskich przez strony czy aukcje internetowe. Chcąc zadbać o zadowolenie swoich klientów, sprzedawcy powinny zwrócić uwagę na to, aby zakupiony plakat dotarł do odbiorcy w idealnym, nienaruszonym stanie. Jak odpowiednio zapakować i wysłać plakat? Przedstawiamy najlepszy sposób!

Pakowanie plakatów do wysyłki

Odpowiednie zapakowanie plakatu na czas wysyłki to kluczowa kwestia, która pozwala na zachowanie należytej ostrożności oraz zadbanie o to, aby zakupiony produkt dotarł do odbiorcy w nienaruszonym stanie. W związku z tym, na rynku dostępna jest szeroka gama rozwiązań, takich jak tuba do wysyłki przeznaczona do transportu plakatów, map czy wydruków o różnej wielkości, a także kształcie. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań, na które decyduje się wielu sprzedawców, jest kwadratowa tuba wysyłkowa pozwalająca na profesjonalne zapakowanie towarów na czas wysyłki.

Kwadratowa tuba na plakat — jak zapakować i wysłać plakat?

Wysyłanie plakatów w kwadratowych tubach to jeden z lepszych sposób na zabezpieczenie ich na czas trwania wysyłki i transportu, gdzie papierowe produkty są szczególnie narażone na pogniecenie, podarcie czy uszkodzenie. Chcąc bezpiecznie zapakować i wysłać plakat należy postępować zgodnie z poniższymi krokami.

  1. Ostrożnie zwiń plakat w rulon. Nie używaj gumek recepturek czy taśmy klejącej w celu dodatkowego zabezpieczania towaru przed rozwinięciem.
  2. Umieść zwinięty plakat w tubie.
  3. Umieść folię bąbelkową na końcu tuby w celu zabezpieczenia plakatu przed przesunięciem.
  4. Zabezpiecz tubę przy pomocy dedykowanego rozwiązania, jakim jest zatyczka do tuby.
  5. Naklej etykietę wysyłkową.
  6. Wyślij paczkę.

Tuba na plakat – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Wysyłka wyrobów papierniczych, takich jak plakaty, wydruki czy mapy w tubach tekturowych to idealne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się podczas transportowania tego typu towarów. Tuba na plakat charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, ponieważ ze względu na swój kształt i odpowiednie wymiary zapobiega rozwijaniu się rulonu w trakcie wysyłki oraz zabezpiecza produkt przed czynnikami mechanicznymi, takimi jak wstrząsy, uderzenia, nacisku czy inne niekorzystne zjawiska występujące w transporcie. Niewątpliwą zaletą tekturowych tub do wysyłki jest także ich prosty montaż i niska masa, która przekłada się na minimalizowanie kosztów generowanych przez wysyłkę.


Powrót do wszystkich
Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu