Waluty

Logotyp na pudełkach - nowoczesna promocja firmy

W obecnych czasach trudno jest sobie wyobrazić produkty bez opakowań. Praktycznie w każdym sklepie znajdziemy wyroby zapakowane w różne kartony.

Kiedyś opakowania miały tylko podstawową funkcją, czyli ochronę produktu i jego dobre zabezpieczenie przed różnymi czynnikami zewnętrzni. Aktualnie pudełko ma znacznie większe znaczenie i jego zadaniem jest przyciągać wzrok kolorem, fakturą albo napisem.

Wiele firm dostrzega duży potencjał w kartonach z logo. Takie opakowanie bowiem pozwala odpowiednio obudować wizerunek przedsiębiorstwa na rynku.

Czy dobrym pomysłem są kartony z logo?

Pudełko z logo danego przedsiębiorstwa wykorzystywane jest praktycznie w każdej branży. Kilka lat temu zwykłe kartony używane były jako opakowania zbiorcze, do wysyłki zamówień, jaka opakowania użytkowe albo prezentowe. Obecnie jednak umiejętnie zaprojektowane kartony mogą służyć jako dodatkowa powierzchnia reklamowa, która nie tylko wpływa na budowanie marki, ale przede wszystkim przyciąga wzrok potencjalnych nabywców.

Kartony, które mają przyjemne barwy, wyróżniającą się grafikę albo hasła reklamowe i dane firmy są tanim i dobrym sposobem pozytywnego budowania wizerunku danego przedsiębiorstwa. Bardzo ważne jest to, aby projekt opakowania został idealnie dopasowany do konkretnej grupy docelowej, ponieważ zupełnie inaczej powinny wyglądać pudełka do pakowania zabawek dla dzieci niż te na przykład do kosmetyków.

Dlaczego warto zainwestować w pudełka z logotypem?

Większość sklepów internetowych wysyłających zamówienie do klienta, pakuje zamówione produkty w pudełko z logo. W e-commerce jest to powszechny zabieg, ponieważ atrakcyjny wygląd kartonu buduje świadomość marki, a sam klient ma wrażenie, że firma nie tylko dba o swój wizerunek, ale także o klientów.

Indywidualnie zaprojektowany logotyp pozwala przede wszystkim wyróżnić się na tle konkurencji, która w obecnych czasach jest ogromna. Kartony z logiem przedsiębiorstwa oraz innymi wyróżniającymi się elementami wzbudzają pozytywne emocje oraz budują więź z klientami. Dużą popularność zdobywa również taśma z logotypem. Te wszystkie proste zabiegi nie wymagają przy tym wysokich nakładów finansowych.

Gdzie zamówić kartony lub inne opakowania z nadrukiem?

Poszukując odpowiedniej drukarni opakowań z nadrukiem, warto postawić na przedsiębiorstwo, które ma wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej. W ten sposób mamy pewność, że zyskamy dokładnie takie kartony, jakich potrzebujemy.

W takich firmach pracują także doświadczeni pracownicy, więc będziemy mogli liczyć na profesjonalne doradztwo, zarówno przy wyborze odpowiednich pudelek, jak i tworzeniu konkretnego logotypu. Dodatkowo dzięki temu, że usługi świadczone są na najwyższym poziomie, a do takich zadań wykorzystuje się nowoczesne maszyny, to bez problemu zamówimy opakowania z nadrukiem offsetowym wraz z dodatkowymi uszlachetnianiami, takimi jak tłoczenie, foliowanie czy lakierowanie.


Powrót do wszystkich
Czat udostępnia Firmao.pl CRM
Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu