Waluty

Najlepsze wypełniacze do paczek zawierających kruche lub delikatne produkty

Kruche i delikatne produkty wymagają w transporcie i przeładunku wyjątkowego traktowania. Ich luźne położenie może doprowadzić do chwiania się, przewracania zawartości, ocierania o ściany kartonu, a w konsekwencji do pęknięć, uszczerbków, rozbicia i osypywania. Producenci materiałów opakowaniowych prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnej oferty lekkich tworzyw i kieszeni powietrznych, które pozwolą uzupełnić wolne przestrzenie w paczce, jednocześnie stabilizując przedmiot i minimalizując wstrząsy. Poniżej omawiamy, jakie wypełnienie do paczek zastosować, by zamawiany przedmiot dotarł do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Pakowanie delikatnych przedmiotów - nowoczesne i estetyczne rozwiązania

Pakowanie przedmiotów na potrzeby e-commerce wymaga estetyki i staranności, co ma mniejsze znaczenie w spedycji towarów dostarczanych od producentów, do sklepowych magazynów. W przypadku pakowania zakupów przez sklep internetowy, które mają trafić wprost do rąk przyszłego nabywcy, należy pomyśleć o ładnej prezentacji produktów, a szczególnie jeśli sprzedajemy ubrania z "wyższej półki", biżuterię, drogie kosmetyki czy kosztowne dekoracje, jak figurki, lampki i żyrandole. Pakowanie delikatnych przedmiotów to żmudna czynność, którą warto sobie ułatwiać – zaopatrując się w najwyższej jakości materiały pakowe, takie jak:

  • Bibuła do pakowania - jest świetnym wypełniaczem do pudełek czy torebek z biżuterią. Można nią również oddzielić od siebie szklane naczynia czy kieliszki - owijając każde z osobna w ten sposób, aby nie stykały się z sobą. Bibuła znajdzie również wiele innych zastosowań, na przykład pakowanie eleganckiej odzieży.
  • Skropak to alternatywa dla luźno pakowanych produktów, na przykład kosmetyków, żywności, artykułów dla zwierząt, zegarków, narzędzi, gadżetów prezentowych, zabawek czy artykułów papierniczych.
  • Czarna folia stretch nie ma właściwości zmniejszania wpływu wstrząsów na zawartość opakowania, chyba że przedmiot jest owinięty folią wielokrotnie. Czarna elastyczna folia ma jednak inne cenne właściwości. Przede wszystkim sprawia, że zawartość opakowania jest niewidoczna i że nie dostaje się do niego wilgoć. Folia stretch nadaje się do pakowania przedmiotów o nieregularnych kształtach, a dzięki temu, że ściśle do nich przylega, zapobiega powstawaniu otarć i zadrapań w przypadku tarcia zawartości o wnętrze kartonowego opakowania. Ma bardzo wszechstronne i uniwersalne zastosowanie, a dzięki odpowiedniemu naprężeniu, jest jednocześnie bardzo wydajnym materiałem.
  • Folia bąbelkowa to znany od lat materiał, który dzięki maleńkim kieszonkom powietrznym minimalizuje wstrząsy i zabezpiecza produkty przed tarciem. W zależności od potrzeb izolacji od wstrząsów, folią bąbelkową możemy owijać produkt wielokrotnie. Folię można również zwinąć w kulki i wypełnić nią wolne przestrzenie w opakowaniu tak, aby przedmiot nie poruszał się w kartonie.

Powrót do wszystkich
Czat udostępnia Firmao.pl CRM
Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu