Waluty

Skropak, czyli jak wypełnić paczkę

Paczki i przesyłki niewątpliwie wymagają odpowiedniej oprawy. Pakowanie i przygotowanie produktu do przesyłki to z pewnością nie lada wyzwanie. Szczególnie jeżeli musimy przetransportować delikatne i kruche przedmioty. Do takich możemy zaliczyć porcelanę, szkło, a nawet delikatne przedmioty zbudowane z plastiku. Konieczne jest odpowiednie zapakowanie takiej paczki, tak aby zawartość dotarła do klienta w nienaruszonym stanie. Na rynku mamy obecnie ogromny wybór wypełniaczy do paczek, ale my przyjrzymy się jednemu – skropak.

Przyjazny naturze, wydajny i ekologiczny skropak

Skropak to nic innego jak swego rodzaju „chrupki” podobne do chrupek kukurydzianych, spożywczych – tylko wykonany ze skropi nienadającej się do zjedzenia. Dzięki swojej konsystencji, lekkości i wytrzymałości sprawdzą się do wypełnienia przesyłek. Z pewnością  zmniejsza on ryzyko uszkodzenia przedmiotów podczas transportu, a przede wszystkim nie zwiększa wagi paczki co za tym idzie nie zwiększa kosztów transportu. Bezsprzecznie doskonale łączy w sobie szybkość i prostotę użycia.  Godnym uwagi jest fakt, że skropak jest w pełni biodegradowalny i ekologiczny. Wykonany w pełni ze skrobi natychmiastowo rozpuszcza się w wodzie. Bez wątpienia można utylizować ten produkt poprzez kompostowanie razem z innymi odpadami roślinnymi. Konkludując warto wspomnieć o antystatyczności skropaku, dzięki której możemy bezpiecznie zapakować elektronikę i zachować spokój podczas transportu.

Dzięki swoim zaletom, których jest sporo co raz częściej firmy i producenci korzystają z takiej formy wypełnienia przesyłki. Szeroki wybór kolorów, pojemności pozwala na dostosowanie produktu to odpowiedniej liczby zapakowanych przesyłek. Stosując skropak mamy gwarancję, że wypełni idealnie puste przestrzenie w paczce. Unieruchomi i ustabilizuje towar w opakowaniu, oraz amortyzuje wstrząsy. Pamiętajmy, że niezależnie od tego czy wysyłamy paczki rzadko, czy jesteśmy przedsiębiorstwem i to jest dla Nas codzienność. Podczas transportu może zdarzyć się niemal wszystko, co może wpłynąć na produkt zapakowany. Jeżeli przygotujesz odpowiednio przesyłkę, wszystko pójdzie po Twojej myśli.


Powrót do wszystkich
Czat udostępnia Firmao.pl CRM
Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu