Waluty

Wysyłka paczki na Święta - o czym pamiętać?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie - czas wielkich przygotowań. Oprócz ubierania choinki, przystrajania domu i przygotowywania dwunastu bezmięsnych potraw, jedną z tradycji w tym szczególnym okresie jest również obdarowywanie się wraz z bliskimi prezentami. Zakupione w sklepie czy też przygotowane własnoręcznie - wszystkie cieszą tak samo, jeśli są ofiarowane prosto z serca. Jednak w ciągu kilka ostatnich lat wiele osób było zmuszonych do przekazywania sobie prezentów na odległość. Zarówno ze względów sanitarnych, jak i wielu innych, nie każdy mógł pozwolić sobie na spotkanie w okresie świątecznym i przekazanie prezentu osobiście. Jak przygotować się do wysyłki paczki na Święta, aby dobrze ją zabezpieczyć? Aby przygotowany przez nas upominek doszedł bez uszczerbku do adresata?

Wypełnienie paczki

Bezpieczeństwo paczki w dużej mierze zależy oczywiście od przewoźnika, którego wybierzemy, ale nie tylko. Jeśli dobrze zabezpieczymy nasz upominek, z pewnością nie ucierpi on podczas transportu, a także niekorzystnych warunków pogodowych. Opakowanie zrobione wyłącznie z niezbyt dobrze zaklejonej torebki z cienkiej folii nie daje zbyt dużej, a nawet żadnej gwarancji w tej kwestii. Niezastąpiona okazuje się być folia bąbelkowa - To również świetny materiał izolacyjny, który chroni przed promieniowaniem UV oraz skrajnie niską temperaturą. Do wyłożenia pudełka, w którym mamy zamiar przewozić prezent, świetnie nadaje się bibuła do paczek, która zarówno zabezpiecza, jak i atrakcyjnie wygląda, nadając upominkowi walory wizualne. Bibuła tego rodzaju jest dostępna w wielu zróżnicowanych odsłonach kolorystycznych. Innym, również często wybieranym rozwiązaniem jest skropak - wypełnienie wykonane ze skrobi roślinnej z dodatkiem biodegradowalnych polimerów. Z uwagi na unikalną recepturę, produkt ulega szybkiej degradacji w naturalnym środowisku.

Kartony i opakowania

Hurtownia kartonów, którą prowadzimy, od lat odpowiada na różnorodne potrzeby oraz rozmaite oczekiwania odbiorców, zapewniając opakowania kartonowe z nadrukiemkarton fasonowy, czyli eleganckie, odpowiednio wykrojone pudełko, które charakteryzuje się nieco bardziej skomplikowaną konstrukcją i bardzo dobrze nadaje na prezent. Cechą charakterystyczną tego rozwiązania jest brak konieczności używania jakiejkolwiek taśmy klejącej podczas składania. Oprócz tego w sprzedaży mamy także inne kartony do pakowania w wielu rozmiarach.


Powrót do wszystkich
Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu