Białe

Pokaż pełny opis

Pudełka białe – trwałe opakowanie dla wymagających

Pudełka kartonowe i tekturowe od dłuższego czasu stanowią jedną z najpopularniejszych grup produktów do pakowania. Można z ich pomocą przetransportować produkty o różnych gabarytach, zabezpieczając je przed uszkodzeniem mechanicznym, jak zgniecenie, wstrząsy lub otarcie, a także przed szkodliwym wpływem warunków zewnętrznych.

Pudełka przydają się w firmach wysyłkowych, do zapakowania towarów, dostarczanych do klientów za pośrednictwem kuriera lub poczty. Coraz chętniej sięgają po nie również lokale gastronomiczne, oferujące posiłki na wynos.

Opakowania kartonowe lub tekturowe służą do przechowywania, magazynowania i transportu wszelkich produktów biurowych oraz prywatnych, na przykład podczas przeprowadzek. To sprawdzony, wygodny i tani sposób na bezpieczne przewożenie wszelkich przedmiotów – od elektroniki, przez książki, aż do delikatnej porcelany.

Wszystkie nasze produkty wykonujemy z najwyższej klasy materiałów i zawsze troszczymy o perfekcyjne wykończenie, z dbałością o wszystkie detale (odpowiednie zagięcia, profilowania itp.). Każde pudełko musi nie tylko być wytrzymałe, ale też estetyczne.

 

Nie tylko funkcjonalność – eleganckie białe pudełka

Dla klientów szukających trwałych i równocześnie eleganckich opakowań, stworzyliśmy całą serię białych pudełek, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Z ich pomocą można zapakować zarówno przesyłki dla klientów sklepu online, jak i produkty gastronomiczne na wynos. Białe, gładkie wykończenie sprawia, że pudełko wygląda zawsze estetycznie. Sprawdza się idealnie do przechowywania lub przesyłania rozmaitych produktów.

Istnieje również możliwość zamówienia białych pudełek ze spersonalizowanymi nadrukami, zawierającymi logo, hasło reklamowe lub dane firmy. Dzięki temu, pudełko wygląda przyjemnie dla oka i równocześnie jest elementem kompleksowego budowania świadomości marki.

Białe pudełka to rozwiązanie dla zwolenników maksymalnej funkcjonalności i estetyki na najwyższym poziomie.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

53 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

53 produkt(ów)