Fasonowe

Pokaż pełny opis

Pudełka fasonowe – wygodne, proste i eleganckie pakowanie

Istnieje wiele rodzajów pudełek i kartonów do pakowania, które sprawdzają się do zabezpieczania rozmaitych produktów. W naszej ofercie można znaleźć szereg modeli o zróżnicowanych kształtach, wykonanych z rozmaitych materiałów.

Zależy nam bowiem na zapewnieniu bogatego wyboru, aby każdy mógł znaleźć optymalny produkt, dopasowany do potrzeb i wymagań.

 

Do czego można wykorzystać pudełka?

Pudełka i kartony są powszechnie stosowane przez firmy i osoby prywatne do przechowywania oraz wysyłki rozmaitych produktów. Powszechnie wykorzystują je sklepy wysyłkowe oraz lokale gastronomiczne, oferujące posiłki na wynos. Pudełka są także nieodzwone podczas przeprowadzek.

e-Hurtownia-Opakowań stawia na maksymalizację komfortu, dlatego oferujemy szeroki wachlarz kształtów i rodzajów pudełek, dopasowanych do rozmaitych przedmiotów.

Szczególnie praktyczne są pudełka fasonowe, które zyskują coraz szersze grono zwolenników.

 

Pudełka fasonowe – wygoda pakowania i eleganckie wykończenie

Pudełka fasonowe należą obecnie do najpopularniejszych rodzajów opakowań kartonowych i tekturowych. Wyróżnia je duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Wykonuje się je z wysokiej jakości materiałów. Składa się je szybko i prosto, dzięki czemu raptem w kilka minut możemy przygotować paczkę do wysyłki. Konstrukcja pudełka fasonowego sprawia, że nie potrzebujemy taśmy pakowej do zaklejenia go.

Pudełka fasonowe mogą też mieć nietypowe kształty lub być wzbogacone o dodatkowe uchwyty, nacięcia lub otwory wentylacyjne. Pakowanie staje się zatem jeszcze prostsze, wygodniejsze i naprawdę praktyczne.

W naszej ofercie znalazły się pudełka fasonowe o zróżnicowanych kształtach, dopasowanych do obowiązujących gabarytów wysyłkowych lub do potrzeb konkretnych przedmiotów. Można zamówić np. tuby lub pudełka na płyty winylowe.

Dzięki temu, każdy przedmiot jest optymalnie zabezpieczony, a paczka prezentuje się niezmiernie estetycznie. Pudełka fasonowe to rozwiązanie wygodne i niezmiernie praktyczne dla każdej dziedziny dziedziny życia prywatnego i biznesu.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-72 of 153

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-72 of 153

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3