Nadruki

Pokaż pełny opis

W firmie lub w domu czasami potrzebujemy dodać charakteru opakowaniom, do których pakujemy przeróżne przedmioty. Świetną metodą jest zamówienie okolicznościowych nadruków.

 

Co zyskujesz, zamawiając pudełko z nadrukiem?

Nadruki na pudełka wykonujemy na każdym z opakowań, dostępnych w naszej ofercie. Dzięki temu, bez trudu przygotujesz oryginalne opakowanie dla materiałów promocyjnych, treści reklamowych lub prezentów.

W ofercie znajduje się szereg gotowych wzorów, spośród których można wybrać ten, który nalepiej odpowiada gustom i charakterowi przesyłkim. Nadruki na pudełka stosuje się na przykład na paczkach świątecznych, wysyłanych do kontrahentów i klientów. Dzięki temu, zwykłe pudełko, tuba lub karton nabierają zupełnie nowego wyrazu. Stają się ozdobne, przyjemne dla oka i eleganckie.

Wszystkie nasze nadruki są zawsze najwyższej jakości i pozwalają stworzyć ciekawy akcent, który zostanie w pamięci każdego obdarowanego. Warto zatem już dziś zadbać o detale i zamówić pudełka z nadrukiem, które idealnie podkreślą zawartość przesyłki, zachwycą i pozwolą się odróżnić od tysięcy innych przesyłek, wysyłanych przez konkurencję każdego dnia.

Nadruk na pudełka to pomysł na oryginalność oraz wprowadzenie nieco dekoracyjności, dzięki którym zwykłe, trwałe pudełko staje się ozdobne i niezapomniane.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

48 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

48 produkt(ów)