Nadruki

Pokaż pełny opis

Oryginalne, trwałe i indywidualne pudełka i inne opakowania, czyli nadruk na pudełka nie tylko dla firmy

W firmie lub w domu czasami potrzebujemy dodać charakteru opakowaniom, do których pakujemy przeróżne produkty. Świetną metodą jest zdecydowanie się na opakowania i pudełka reklamowe z nadrukiem okolicznościowym. Mogą być kartonowe lub tekturowe. Jak i kiedy stosować nadruk do różnych rodzajów opakowań ze wzorem własnego projektu?

 

Co zyskujesz, zamawiając spersonalizowane opakowania, na przykład pudełko z nadrukiem?

Wykorzystanie nadruku na opakowania reklamowe i nie tylko staje się coraz popularniejsze w firmach i u prywatnych klientów.

W e-Hurtownia-Opakowan.pl nadruk na pudełka klapowe, fasonowe i tuby wykonujemy na różne opakowania, dostępne w naszej ofercie, a czas realizacji jest na tyle szybki, że zadowoli każdego klienta.

Dbamy o to, żeby każdy rodzaj personalizowanych opakowań był niezmiennie wysokiej jakości. Dzięki temu, bez trudu przygotujesz oryginalne i trwałe opakowanie dla materiałów promocyjnych, treści reklamowych lub prezentów.

W ofercie znajduje się szereg gotowych wzorów na wszelkie opakowania (np. zabezpieczające, reklamowe, ozdobne), spośród których można wybrać ten, najlepiej odpowiadający gustom i charakterowi przesyłki. Nadruk na pudełka dla konkretnego produktu stosuje się na przykład na paczkach świątecznych, wysyłanych do kontrahentów i klientów. Dzięki temu, zwykłe pudełko, tuba lub karton nabierają zupełnie nowego wyrazu. Stają się ozdobne, przyjemne dla oka i eleganckie.

Wszystkie nasze nadruki na opakowania na wszelkie produkty są zawsze najwyższej jakości i pozostają w pamięci każdego obdarowanego. Warto zatem już dziś zadbać o detale i zamówić pudełka z nadrukiem, które idealnie podkreślają zawartość przesyłki, zachwycają i pozwolają się odróżnić od tysięcy innych przesyłek, wysyłanych przez konkurencję każdego dnia. Nadruk do opakowań kartonowych i tekturowych to także element kompleksowego brandingu marki i firmy.

Nadruk do wszelkich opakowań z tektury lub kartonu może bowiem przybrać formę dekoracyjnej, okolicznościowej ozdoby lub promować treści związane z marką (zawierając logo, hasło reklamowe). Projekt jest dopracowywany przez naszych specjalistów, na podstawie wytycznych, które dostarcza klient indywidualny lub firma. Realizacja, czyli opracowanie projektu i wydruk, przebiega szybko i sprawnie, a finalny produkt jest dopasowany pod względem koloru, wzoru i rozmiarów do indywidualnych potrzeb.

Nadruk na pudełka tekturowe lub kartonowe i wszelkie inne opakowania reklamowe lub ozdobne, w które pakujemy produkty, to pomysł na oryginalność oraz wprowadzenie nieco dekoracyjności, dzięki którym zwykłe, zabezpieczające pudełko staje się ozdobne i niezapomniane.

Jeśli chcecie zatem stworzyć zespół opakowań do firmy, których jakość wykonania będzie zawsze optymalna, dzięki czemu staną się darmową, elegancką reklamą marki lub chcecie zabezpieczyć na czas wysyłki oraz zapakować w ciekawy i oryginalny sposób rozmaite rodzaje produktu, wykorzystanie efektownego i ekonomicznego nadruku może być strzałem w dziesiątkę.

Jeżeli masz zatem pomysł na projekt pudełka lub inne opakowanie dla Twoich produktów, koniecznie napisz do nas, a pomożemy je wykonać.

Kupuj wg

Filter

Długość
  1. 301-350mm (1)
  2. 401-500mm (3)
Szerokość
  1. 201-250mm (1)
  2. 301-400mm (3)
Wysokość
  1. 101-150mm (3)
  2. 151-200mm (1)
Kolor
  1. Szary (4)
Tektura
  1. 3-warstwowa (3)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)