Paczkomaty

Pokaż pełny opis

Pudełka do paczkomatów – czyli jak praktycznie zapakować przesyłkę?

W ostatnim czasie coraz więcej paczek wysyłamy i odbieramy za pośrednictwem wygodnych paczkomatów. Urządzenia te zrewolucjonizowały usługi pocztowe i kurierskie. Opłata za wysyłkę stała się niższa, skrócił się czas realizacji, a także znacząco wzrósł komfort odbioru paczki.

Paczkomaty dają niesamowitą wygodę, dzięki odbiorowi paczek w dowolnie wybranym terminie, bez ograniczeń w postaci konieczności umawiania się z kurierem lub stałych godzin otwarcia poczty. W przypadku odbioru przesyłek z poczty, problemem mogą być również paczki o dużym gabarycie, które trzeba przetransportować z placówki do samochodu. Paczkomaty to wygoda i oszczędność czasu.

Aby jeszcze bardziej ułatwić wysyłanie paczek za pośrednictwem paczkomatów, przygotowaliśmy specjalne pudełka, które mają wymiary idealnie dopasowane do wielkości skrzynek. Dzięki temu, zawsze będziecie mieć pewność bez mierzenia, że Wasza przesyłka ma idealny wymiar – zarówno wysokość, długość, jak i szerokość.

 

Dedykowane pudełka tekturowe do paczkomatów – co zyskujesz, wybierając opakowania o standardowym gabarycie?

Pakowanie przedmiotów o zróżnicowanych kształtach i wymiarach potrafi być wyzwaniem. Zwłaszcza jeśli musimy dopasować się do konkretnych wymiarów skrzynki, w której ma zmieścić się nadawana paczka.

Zunifikowane pudełka stanowią idealne rozwiązanie, znacząco ułatwiając sam proces pakowania, jak i późniejszą wysyłkę, bez obaw o to, czy paczka na pewno ma właściwy gabaryt.

Znajdujące się w naszej ofercie pudełka, wykonano w standardowych rozmiarach (długość, szerokość I wysokość). Dostępny jest gabaryt a, b i c, w pełni zgodne z wymogami InPostu.

Pudełka w każdym gabarycie wykonano z niezmiernie trwałej tektury najwyższe jakości. To gwarancja odpowiedniego zabezpieczenia paczek na czas transportu. Pudełka chronią zawartość przesyłki przed uszkodzeniami mechanicznymi, otarciami i wstrząsami.

Użycie pudełka pozwala na zapakowanie łącznie kilku przedmiotów, bez względu na ich wielkość i indywidualne wymiary. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, dodatkowo wnętrze paczki można wyłożyć praktycznymi wypełniaczami, chroniącymi przed przesuwaniem przedmiotów.

Pudełka do paczkomatów są praktyczne, proste w użyciu. Pakowanie wszystkich paczek staje się zatem proste i naprawdę wygodne. Oszczędzamy czas i pieniądze.

 

Dla kogo są pudełka do paczkomatów?

W naszym sklepie można znaleźć zarówno pojedyncze pudełka, do pakowania i wysyłki paczek na prywatny użytek, jak i szeroki wybór opakowań tekturowych dla firm.

Są one szczególnie przydatne dla firm z sektora e-commerce. Dzięki nim, znacząco skraca się czas oraz maleją koszty pakowania każdej przesyłki. Dodatkowo wszystkie paczki wyglądają identycznie – są schludne i eleganckie. Istnieje ponadto możliwość zamówienia pudełek z indywidualnym nadrukiem reklamowym, zawierającym logo, hasło reklamowe lub inne treści promocyjne.

Pudełka do paczkomatów w różnych rozmiarach (gabaryt a, b i c) sprawdzają się w życiu prywatnym i biznesowym. Dzięki nim, wszystkie przesyłki są zapakowane sprawniej i taniej, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa zawartości.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania pudełek do paczkomatów, które idealnie wpiszą się w Wasze wymagania i potrzeby.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)