Skropak

Pokaż pełny opis

Skropak – biodegradowalny i ekologiczny wypełniacz do przesyłek

 

Czasami samo pudełko nie wystarczy do odpowiedniego zabezpieczenia towaru w transporcie. Aby zapełnić wolną przestrzeń wewnątrz paczek i utrudnić przemieszczanie się przedmiotu we wnętrzu opakowania, warto zastosować skropak – czyli w pełni naturalne wypełniacze do pudełek i wszelkich przesyłek, dzięki którym pakowanie staje się znacznie prostsze.

 

Czym jest skropak i jak go stosować do bezpiecznego pakowania produktów?

Inaczej niż pozostałe wypełniacze do paczek (na przykład poduszki powietrzne lub folia), skropak jest w pełni biodegradowalny, wykonany wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego. Dzięki temu, jest jednym z najbardziej przyjaznych dla środowiska naturalnego rodzajów wypełnień przestrzeni w paczkach, które stosuje się do różnych kategorii przesyłek.

Skropak doskonale zapełnia całą wolną przestrzeń w opakowaniu, chroniąc produkty przed wstrząsami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz ocieraniem się o inne przedmioty lub krawędzie opakowania podczas transportu.

Wypełniacz, wykonany z samych materiałów pochodzenia roślinnego, rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu można go łatwo kompostować, bez zagrożenia dla środowiska podczas utylizacji.

Ekologiczny skropak jest lekki, wytrzymały i praktyczny. Wypełniacze do paczek tego typu nie zwiększają znacząco masy przesyłek, dzięki czemu nie podnoszą kosztów przesyłki.

Dodatkowo, skropak stanowi jeden z najtańszych wypełniaczy, dlatego jest wybierany przez klientów dla których cena jest równie istotna, jak wysoka jakość materiału.

Z pomocą skropaka można przygotować do bezpiecznego przewożenia nawet najbardziej delikatny towar, jak szkło, porcelana i elektronika, w których przypadku odpowiednie opakowanie i zabezpieczenie jest niezbędne. Dzięki temu, wysyłka paczki do klienta nie jest obarczona ryzykiem uszkodzenia przedmiotów. Często stosuje się go także do transportu drogocennych dzieł sztuki, w celu optymalnego zabezpieczenia ich.

Wypełniacze do paczek tego rodzaju są proste w użyciu, praktyczne i niezmiernie skuteczne do ochrony przedmiotów na czas wysyłki. Z ich pomocą, każda przesyłka dotrze do adresata w stanie nienaruszonym.

W naszej ofercie są dostępne różne opakowania produktu: 15 l, 100 l, 200 l, 400 l, 500 l, dzięki czemu mogą z wypełniacza korzystać zarówno klienci indywidualni oraz firmy, którzy potrzebują najwyższej jakości materiał zabezpieczający produkt w transporcie, a przy tym zależy im na ochronie środowiska naturalnego.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)