Skropak

Pokaż pełny opis

Skropak – biodegradowalny i ekologiczny wypełniacz do przesyłek

Czasami samo pudełko nie wystarczy do odpowiedniego zabezpieczenia towaru w transporcie. Aby zapełnić wolną przestrzeń wewnątrz paczek i utrudnić przemieszczanie się przedmiotu we wnętrzu opakowania, warto zastosować skropak – czyli w pełni naturalne wypełniacze do pudełek i wszelkich przesyłek.

 

Czym jest skropak i jak go stosować do bezpiecznego pakowania produktów?

Inaczej niż inne wypełniacze, skropak jest w pełni biodegradowalny, wykonany wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego. Dzięki temu, jest jednym z najbardziej przyjaznych dla środowiska naturalnego rodzajów wypełnień, które stosuje się do przesyłek.

Skropak doskonale zapełnia całą wolną przestrzeń w opakowaniu, chroniąc produkty przed wstrząsami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz ocieraniem się o inne przedmioty lub krawędzie opakowania podczas transportu.

Wypełniacz, wykonany z samych materiałów pochodzenia roślinnego, rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu można go łatwo kompostować, bez zagrożenia dla środowiska podczas utylizacji.

Ekologiczny skropak jest lekki, wytrzymały i praktyczny. Nie zwiększa znacząco masy przesyłek, dzięki czemu nie podnosi kosztów transportu.

Dodatkowo, skropak stanowi jeden z najtańszych wypełniaczy, dlatego jest wybierany przez klientów dla których cena jest równie istotna jak wysoka jakość materiału.

Z pomocą skropaka można przygotować do bezpiecznego transportu nawet najbardziej delikatny towar, jak szkło porcelana i elektronika, dla których odpowiednie opakowanie jest niezbędne. Często stosuje się go także do transportu drogocennych dzieł sztuki, w celu optymalnego zabezpieczenia ich.

Wypełniacz jest prosty w użyciu, praktyczny i niezmiernie skuteczny. Z jego pomocą, każda przesyłka dotrze do adresata w stanie nienaruszonym.

W naszej ofercie są dostępne różne opakowania produktu: 15 l, 100 l, 200 l, 400 l, 500 l, dzięki czemu mogą z wypełniacza korzystać zarówno klienci indywidualni oraz firmy, którzy potrzebują materiał zabezpieczający produkt w transporcie, a przy tym zależy im na ochronie środowiska naturalnego.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)