Białe / Brązowe

Pokaż pełny opis

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o ekologii. Nasza e-Hurtownia-Opakowań wychodzi naprzeciw ekotrendom i zamiast plastikowych, jednorazowych reklamówek, oferujemy białe i brązowe torby papierowe w różnych rozmiarach, które sprawdzają się na co dzień i od święta, w wielu różnych sytuacjach.

 

Jak są wykonane nasze torby?

Wszystkie nasze torby wykonano z trwałego i biodegradowalnego papieru najwyższej jakości. Dzięki temu, opakowania są przyjazne środowisku, a przy tym gwarantują komfort i maksymalną wygodę noszenia. Na wysoką funkcjonalność wpływają także wytrzymałe uchwyty, w które wyposażyliśmy każdą z naszych ekologicznych toreb.

Torby są dostępne w kolorze białym lub szarym. Idealnie sprawdzają się do noszenia codziennych zakupów lub przechowywania domowych drobiazgów. Dzięki wysokiej wytrzymałości, można je też wykorzystywać wielokrotnie.

Coraz chętniej po papierowe torby ekologiczne sięgają także przedsiębiorcy, którzy szukają wygodnych i praktycznych opakowań na towary, kupowane przez ich klientów. Powszechnie korzystają z nich już właściciele butików odzieżowych, sklepów z galanterią skórzaną oraz niewielkim sprzętem elektronicznym.

Na życzenie klienta każdą z oferowanych przez nas toreb można wzbogacić w spersonalizowany nadruk z logotypem, hasłem promocyjnym oraz danymi firmy. Dzięki temu, zwykła ekologiczna torba staje się praktycznym i eleganckim sposobem na reklamowanie marki.

Białe i brązowe torby papierowe to świetne i wygodne rozwiązanie, pozwalające przenosić różne przedmioty, reklamować swoją firmę, a przy tym równocześnie dbać o środowisko naturalne.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)