Woreczki strunowe

Pokaż pełny opis

Woreczki strunowe - pomoc w przechowywaniu drobnych rzeczy

Woreczki strunowe służą do przechowywania niewielkich rozmiarów przedmiotów, dokumentów itp. Idealnie sprawdzają się przy transportowaniu drobnych części luzem, gdy istotne jest, aby ich zawartość pozostała razem i nie zaginęła.

Torebki strunowe wykorzystać można podczas wysyłki towarów za pośrednictwem kopert bąbelkowychTorebki z wygodnym zamknięciem strunowym, które umożliwia wielokrotne korzystanie z woreczka to coś co z całą pewnością sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. 

Nasze torebki strunowe oferujemy w szerokiej palecie rozmiarów. Cechą charakterystyczną naszych woreczków strunowych jest wypukły czerwony pasek, który ułatwia otwieranie torebki. Dzięki temu korzystanie z woreczków strunowych jest niezwykle proste i wygodne.

  • Grubość - 40μm-45μm (w zależności od wielkości)
  • Posiadają dziurkę nad zamknięciem strunowym do zawieszania woreczków 
  • Posiadamy szeroki asortyment rozmiarów

Torebki strunowe są doskonałym uzupełnieniem, aby zabezpieczyć drobne przedmioty. Woreczki sprawią, że zapanuje ład i harmonia. Dzięki porządkowaniu drobiazgów z łatwością znajdą Państwo rzecz, której szukacie i będą one w komplecie. Torebki strunowe będą gwarancją, że żaden przedmiot nie zginie.  Woreczki będą idealnym uzupełnieniem do przechowywania drobnych przedmiotów

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)