Wypełniacze

Pokaż pełny opis

Wypełniacze do paczek – niezastąpiona ochrona wszystkich Twoich przedmiotów

Kiedy po raz ostatni musiałeś zapakować pudełko i po włożeniu całej zawartości okazało się, że dla optymalnej ochrony przedmiotów w transporcie przydałoby się dodatkowo czymś wypełnić pozostałą przestrzeń?

Aby wszystkie Twoje przesyłki zawsze były w pełni bezpieczne, warto wykorzystać nowoczesne i praktyczne wypełniacze do paczek.

Dlaczego powinno się zadbać o dodatkową ochronę pakowanych przedmiotów i zakupić wypełniacze? Przede wszystkim, dzięki wypełniaczom zabezpieczamy zawartość paczek na czas wysyłki, towar do transportu własnego lub prywatne drobiazgi przy przeprowadzkach. Chronimy je nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi lub wstrząsami, co jest szczególnie ważne przy kruchych i delikatnych produktach, ale też przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, jak wilgoć lub zmienna temperatura.

Zabezpieczenie towaru na najwyższym poziomie. Jakie wypełniacze do paczek warto wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz wypełniacze różnego rodzaju, dzięki którym zapakujesz perfekcyjnie każdy przedmiot. Za najpraktyczniejsze rozwiązania do pakowania przedmiotów uważa się:

  • skropak,
  • folię bąbelkową,
  • maty i poduszki powietrzne.

Skropak to w pełni ekologiczny wypełniacz w formie granulatu, wykonanego z naturalnych surowców, zdatnych do ponownego wykorzystania lub kompostowania. Produkt jest lekki i idealnie wypełnia całą przestrzeń wewnątrz, pomiędzy krawędziami pudełka a zapakowanymi przedmiotami.

Skropak jest szczególnie polecane do pakowania produktów wyjątkowo delikatnych lub o nietypowych kształtach. Cena tego typu wypełniaczy jest atrakcyjna, a możliwość wielokrotnego wykorzystania sprawia, że są niezmiernie praktyczne i popularne wśród klientów.

Użycie folii bąbelkowej do pakowania przesyłek to rozwiązanie niezmiernie powszechne i często stosowane. Obłożone nią przedmioty są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi a także wilgocią. Możemy też wykorzystać folię w celu pakowania przesyłek i wypełnienia wolnej przestrzeni. Powietrze zamknięte pomiędzy warstwami folii amortyzuje, a produkty wewnątrz paczki nie przesuwają się ani nie ocierają między sobą, co dodatkowo wpływa na ich bezpieczeństwo.

Folia bąbelkowa jako wypełniacz jest praktyczna, tania i wygodna, dzięki czemu cieszy się olbrzymią popularnością i zaufaniem wśród klientów.

Maty powietrzne i poduszki to kategorie wypełniaczy zbliżone formą do folii bąbelkowej. Dzięki nim, pakowanie staje się proste i naprawdę wygodne. Do poduszki wypełnionej powietrzem wkładamy przedmioty szczególnie delikatne, których wysyłka bywa wymagająca i trudna. Dlatego też są one polecane do wysyłki szkła oraz innych kruchych materiałów. Maty i poduszki należą też do najtańszych rozwiązań na rynku.

Wybierając nowoczesne i trwałe wypełniacze wysokiej jakości, zapewniasz bezpieczeństwo wszystkich Twoich przesyłek.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

45 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

45 produkt(ów)