Wypełniacze

Pokaż pełny opis

W ofercie posiadamy róznego rodzaju wypełniacze do paczek, m.in.:

 • Skropak to przyjazny środowisku, wykonany wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego, materiał przeznaczony do zabezpieczania przesyłek w transporcie. SKROPAK jest całkowicie kompostowalny a proces utylizacji tego wypełniacza nie powoduje zanieczyszczania środowiska naturalnego. Rozpuszcza się w wodzie.
 • Folia pęcherzykowa zapewnia pełną ochronę delikatnych artykułów na czas transportu. Jest ona odporna na rozdarcia, a dzięki swym właściwościom nie tylko chroni pakowane produkty przed otarciem, zgnieceniem czy wilgocią; jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych.
 • Lekkie plastikowe poduszki oraz maty powietrzne skutecznie zabezpieczają towar przed pęknięciem, stłuczeniem i innymi uszkodzeniami. Poduszki powietrzne są to torebki wypełnione powietrzem, zapewniające skuteczną ochronę przy minimalnej masie. Powietrzne systemy wypełnień są najtańszym dostępnym rozwiązaniem na rynku. 98% to powietrze a tylko 2% to folia.
Kupuj wg

Filter

Grubość Folii
 1. B1 (7)
 2. Bąbel 3cm (2)
Szerokość rolki
 1. 25cm (1)
 2. 30cm (1)
 3. 40cm (1)
 4. 50cm (2)
 5. 60cm (1)
 6. 100cm (2)
 7. 120cm (1)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)