Wypełniacze

Pokaż pełny opis

Niezastąpione wypełniacze do pudełek

Przygotowując towar do wysyłki często nie możemy znaleźć idealnego opakowania kartonowego. Aby towar nie został uszkodzony podczas transportu warto ustabilizować przesyłkę. W związku z tym w Naszym asortymencie posiadamy wypełniacze do opakowań. Bez wątpienia pomoże Nam to przed wstrząsami na jakie paczka jest narażona pokonując setki kilometrów.

Wypełniacze do kartonów to najczęściej materiał, który jest wypełniony powietrzem. Dzięki takiemu rozwiązaniu wypełnimy paczkę, nie zwiększając jej wagi, co jest bardzo istotne i nie zwiększa kosztów transportu.

W ofercie posiadamy róznego rodzaju wypełniacze do paczek, m.in.:

  • Skropak to przyjazny środowisku, wykonany wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego, materiał przeznaczony do zabezpieczania przesyłek w transporcie. SKROPAK jest całkowicie kompostowalny a proces utylizacji tego wypełniacza nie powoduje zanieczyszczania środowiska naturalnego. Rozpuszcza się w wodzie.
  • Folia pęcherzykowa zapewnia pełną ochronę delikatnych artykułów na czas transportu. Jest ona odporna na rozdarcia, a dzięki swym właściwościom nie tylko chroni pakowane produkty przed otarciem, zgnieceniem czy wilgocią; jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych.
  • Lekkie plastikowe poduszki oraz maty powietrzne skutecznie zabezpieczają towar przed pęknięciem, stłuczeniem i innymi uszkodzeniami. Poduszki powietrzne są to torebki wypełnione powietrzem, zapewniające skuteczną ochronę przy minimalnej masie. Powietrzne systemy wypełnień są najtańszym dostępnym rozwiązaniem na rynku. 98% to powietrze a tylko 2% to folia.
Kupuj wg

Aktywne filtry:

  1. Usuń ten produkt Grubość Folii: Bąbel 3cm
  2. Usuń ten produkt Szerokość rolki: 50cm

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)