Folia Stretch

Pokaż pełny opis

Folia rozciągliwa (folia stretch) jest powszechnie stosowanym materiałem w przemyśle, który wykorzystywany jest do zabezpieczenia towarów przed wilgocią i zabrudzeniem. Folia stretch dzięki swoim właściwościom pozwala naciągnąć się mocno na owijanych paczkach czy też paletach przez co tak przygotowana przesyłka jest znacznie stabilniejsza i odpowiednio zabezpieczona podczas transportu. Użycie folii do pakowania gwarantuje, że towar dotrze do adresata w nienaruszonym stanie. Ponadto, folia stretch idealnie nadaje się do owijania wszelkiego rodzaju paczek, chroniąc je przed ingerencją w zawartość przesyłki przez osoby postronne. W przypadku chęci zabezpieczenia przesyłki przed wzrokiem osób nieupoważnionych doskonałym wyborem będzie zakup folii stretch w kolorze czarnym ( folia stretch czarna ) lub też niebieskim. Tak zapakowana paleta lub paczka nie pozwala osobom trzecim na zapoznanie się z treścią ładunku i daje Państwu gwarancję prywatności odnośnie przesyłanego produktu. Folia do pakowania paczek sprawdzi się na magazynie, w biurze czy lokalu gastronomicznym. Jest również niezbędna w niejednym domu, a szerokie zastosowanie będzie ratunkiem w niejednej sytuacji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety folii stretch:

 • duża uniwersalność - folię stretch można z powodzeniem wykorzystać do zabezpieczenia małych jak i dużych gabarytowo produktów
 • wytrzymałość - zabezpieczenie produktu folią stretch skutecznie chroni przed mechanicznymi uszkodzeniami
 • termoizolacja - poprzez zastosowanie folii stretch można uchronić przesyłane towary przed zewnętrznymi czynnikiami atmosferycznymi takimi jak desz, śnieg czy też promieniowanie UV
 • przezroczystość - za sprawą przezroczystej struktury folia stretch pozwala z łatwością zidentyfikować zawartość poszczególnych palet ( jeżeli natomiast zależy wam na dyskretności można z powodzeniem wybrać czarną folię stretch )
 • elastyczność - poprzez duże możliwości rozciągnięcia folii ma dużą wydajność co przekłada się na aspekt ekonomiczny

 

Folia stretch do pakowania w niskiej cenie

Folia stretch wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą przyczepnością i odpornością na otarcia jak i uderzenia. Głównym atutem folii do pakowania jest stosunkowa niska cena oraz bardzo duża uniwersalność. Sprawia to, że obecnie folia stretch należy do najczęściej wybieranych materiałów służących do pakowania. Na uwagę zasługuje również fakt, że w połączeniu z odpowiednimi akcesoriami do pakowania takimi jak dyspensery folia stretch może w znaczący sposób usprawnić pracę w firmowym magazynie i pozwolić na dużo wydajniejsze przygotowanie paczek dla klientów. Sprawdzi się zatem tam gdzie szybki czas wysyłki i bezpieczny transport są najważniejsze. Folia do pakowania jest świetnym rozwiązanie dla osób, które prowadzą wysyłkę, lokal gastronomiczny, czy nawet sprawdzi się podczas remontu. Folia do pakowania paczek ma ogromny wachlarz zastosowania i jest bezpieczna.

 Jeżeli zatem zależy Ci na szybkim przygotowaniu przesyłek do wysyłki dla klientów to wybór folii stretch jest optymalnym rozwiązaniem.

SPECYFIKACJA FOLII STRETCH

 • bardzo dużą rozciągliwością, nawet do 150%!
 • bardzo dużą siłą przebicia punktowego
 • Folia stretch charakteryzuje się dobrymi właściwościami kleistymi

GRUBOŚĆ FOLII STRETCH:

 • 17mic lub 23mic

KOLOR FOLII STRETCH:

SZEROKOŚCI ROLEK:

 • 10cm - minirapy
 • 50cm - folia ręczna lub maszynowa

Na indywidualne zamówienie Klienta istnieje możliwość wyprodukowania foli stretch:

 • innej długości, szerokości rolek, dowolnej wagi
 • specjalnej folii stretch - inne grubości, z specjalnym zastosowaniem np w rolnictwie "agrostertch"
Kupuj wg

Filter

Grubość Folii
 1. 23mic (30)
Rodzaj
 1. Minirap (4)
 2. Ręczna (26)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

33 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

33 produkt(ów)