Folia Stretch

Pokaż pełny opis

Stretch - folia do pakowania paczek i zabezpieczania przedmiotów

Folia rozciągliwa (folia stretch) jest powszechnie stosowanym materiałem w przemyśle, w domu i ogrodzie do zabezpieczenia towarów przed wilgocią i zabrudzeniem. Folia stretch naciąga się mocno na owijanych paczkach lub paletach, przyklejając się do ich powierzchni. Przesyłka jest znacznie stabilniejsza i odpowiednio zabezpieczona podczas transportu. Użycie folii do pakowania gwarantuje, że towar dotrze do adresata w nienaruszonym stanie.

Ponadto, folia stretch idealnie nadaje się do owijania wszelkiego rodzaju paczek, chroniąc je przed ingerencją w zawartość przesyłki przez osoby postronne. W przypadku chęci zabezpieczenia przesyłki przed wzrokiem osób nieupoważnionych doskonałym wyborem jest folia stretch czarna lub niebieska. Tak zapakowana paleta lub paczka daje pełną gwarancję prywatności i anonimowości przesyłanego produktu.

Folia do pakowania przesyłek to rozwiązanie bardzo popularne. Sprawdza się w magazynie, biurze i lokalu gastronomicznym. Często przydaje się także w domach, a jej szerokie zastosowanie bywa ratunkiem w niejednej sytuacji.

 

Zalety folii stretch – folia przeźroczysta, niebieska i czarna folia do pakowania, czyli dom i ogród pod kontrolą

Folia stretchowa to uniwersalny sposób na zabezpieczenie wszelkich przedmiotów, bez względu na ich rozmiary i wagę. Duży punkt przebicia gwarantuje, że folia przetrwa nawet długi transport w formie nienaruszonej.

Folia do pakowania paczek lub wszelkiego innego towaru mocno się rozciąga i jest niezmiernie wytrzymała, chroniąc przed uszkodzeniami mechanicznym i warunkami zewnętrznymi (wilgocią, deszczem lub śniegiem, promieniowaniem UV).

Znacząca elastyczność (rozciągliwość nawet do 150%) przekłada się także na wydajność folii, której rolka z powodzeniem służy przez naprawdę długi czas.

Przeźroczysta, niebieska lub czarna folia do pakowania stanowi także świetną termoizolację, zabezpieczającą zawartość paczki przed zbyt szybkim wychładzaniem się lub ogrzewaniem.

Folia stretch wyróżnia się znaczącą lepkością, dzięki czemu owijanie wszelkich przedmiotów jest proste, szybkie i wygodne, a cena produktu jest naprawdę atrakcyjna.

Ułatwiają to dodatkowo różne szerokości rolek: 10 centymetrów (minirapy) i 50 centymetrów. Można także wybrać odpowiednią grubość folii, dopasowaną do potrzeb konkretnego pakowania. Folia strechowa występuje w grubości: 17 mic lub 23 mic. Na specjalne zamówienie klienta istnieje też możliwość wyprodukowania folii o innej szerokości i grubości (np. tzw. agrostretch).

Folia występuje w kilku wariantach barwnych. Wersja przeźroczysta umożliwia łatwą identyfikację magazynowanych przedmiotów. Natomiast folia stretch czarna lub niebieska zabezpiecza produkty przed wzrokiem niepożądanych osób trzecich.

Folia stretch jest powszechnie dostępna, niezmiernie prosta w użyciu i należy do najtańszych materiałów pakowych. Dlatego w ostatnim czasie stała się jednym z najpopularniejszych produktów do pakowania, które sprawdzają się w różnych warunkach.

Zawsze warto mieć ją w pracy, magazynie lub w domu do zabezpieczania wszelkich przedmiotów przed uszkodzeniem lub otarciem. Folie są polecane także jako zewnętrzna, wytrzymała warstwa na paczki do transportu.

Folia pakowa to szereg rozwiązań i szeroki wachlarz praktycznych zastosowań dla domu i biznesu przy zabezpieczaniu różnych produktów (w tym przedmiotów delikatnych lub urządzeń mechanicznych) oraz towarów do wysyłki.

Kupuj wg

Filter

Grubość Folii
  1. 23mic (28)
Rodzaj
  1. Minirap (4)
  2. Ręczna (24)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

31 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

31 produkt(ów)