Waluty

Pudełko 1395x194x825mm 600gBC + ucho

Czas dostawy 24 godz
Ocena: 0.0
EAN kod: 0000010454

Opakowania:

Typ Ilość szt. Cena (zł) za 1 szt. Cena (zł)
sztuka 1 2699 2699
Dostępny
2194 / 2699 / szt.
To pole jest wymagane.

Pudełko na rower, wózek i inne duże przedmioty

Prezentowane opakowanie zostało wykonane z bardzo mocnej 5-warstwowej szarej tektury o wysokiej jakości, fala BC 600g., dzięki czemu mamy do czynienia z produktem o zwiększonej odporności na uszkodzenia. Ten prosty, ekonomiczny i wygodny w składaniu karton na rower ze względu na swoje gabaryty doskonale sprawdzi się również do zapakowania i transportowania wielu innych przedmiotów w postaci m.in.: wózków, dużych składanych zabawek, telewizorów, oraz innych gabarytowych towarów o niestandardowych wielkościach.

Sprawdzone i solidne rozwiązanie

Oferowane pudełko na rower wyposażono w nachodzące na siebie klapy, które tworzą podwójne wzmocnienie, dzięki czemu w dno i wieko opakowania jest solidnie zabezpieczone. Z kolei wykrojenie w opakowaniu z każdej strony otworów do wygodnego i łatwego transportowania oraz przenoszenia większych przedmiotów o znacznej wadze. Dzięki temu, że karton na rower został wyprodukowany z 5-warstwowej tektury o gramaturze 650g., mamy gwarancję, że znajdujące się w środku przedmioty zostały solidnie zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem, do którego mogłoby dojść podczas transportowania, przenoszenia lub składowania. Nic więc dziwnego, że tego typu opakowania stanowią doskonały wybór w przypadku sklepów internetowych, które zajmują się sprzedażą rozmaitego asortymentu, w tym również przedmiotów o znacznych gabarytach. Dodatkowo możliwość szybkiego i prostego złożenia opakowania, pozwala na przygotowanie i wysyłkę wielu paczek każdego dnia, co jak wiadomo w branży e-commerce, ma bardzo duży wpływ na rozwój działalności i pozyskiwanie nowych/potencjalnych klientów.

Dlaczego my?

Nasza hurtownia opakowań znając jakość oferowanych pudełek, gwarantuje, że wybierając omawiany produkt, otrzymują Państwo wytrzymałe opakowanie, które w sposób solidny i bezpieczny zadba o zapakowane przedmioty. Dodatkowo nie wolno zapominać, że mamy do czynienia z opakowaniem ekologicznym, które można użyć ponownie w razie potrzeby lub też poddać recyklingowi.

 

Kupując nasze pudełka masz pewność że Twoje przedmioty będą w solidny i bezpieczny sposób zapakowane.
      Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
      Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu