Tuby wysyłkowe

Pokaż pełny opis

Wysyłkowe tuby kartonowe – idealne opakowania nie tylko dla materiałów promocyjnych

Pakowanie i zabezpieczanie niektórych materiałów promocyjnych lub wszelkiego rodzaju druków ozdobnych, potrafi przysporzyć sporo trudności. Świetnym rozwiązaniem stają się w takim przypadku praktyczne tuby kartonowe, stworzone do transportu szczególnie wymagających materiałów.

Kiedy warto używać tuby tekturowe?

Tuleje tekturowe, wykonane z tektury najwyższej jakości, są powszechnie wykorzystywane do pakowania i wysyłki przedmiotów oraz materiałów promocyjnych – plakatów, banerów lub kalendarzy, a także obrazów lub grafik na elastycznym podłożu (np. papierze, płótnie).

Jakie zalety mają tuby kartonowe?

Wszelkie tuleje tekturowe to praktyczne i proste w użyciu rozwiązania transportowe dla dużych wydruków i materiałów promocyjnych. Tuby tekturowe są niezmiernie lekkie i poręczne w przenoszeniu. Wykonuje się je z dbałością o najmniejszy detal, wyłącznie z tektury wysokiej jakości, dzięki czemu przechowywanie i transport przedmiotów stają się w pełni bezpieczne.

Tuba kartonowa może być bez przeszkód docinana, aby jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb chwili oraz perfekcyjnego opakowania konkretnych produktów. Można także zdecydować się na tuby teleskopowe, składające się z dwóch części, nachodzących na siebie. Dzięki nim, pakowanie staje się jeszcze prostsze i bez trudu można dostosować wielkość opakowania do wymagań konkretnego przedmiotu.

Tuby tekturowe to zabezpieczenie przedmiotów przed uszkodzeniami mechanicznymi, zgnieceniem i zmięciem, a także szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak wilgoć. Dlatego też tuby sprawdzają się do transportu lub wysyłki nawet szczególnie cennych przedmiotów.

Biznesowe materiały promocyjne lub grafiki i zdjęcia ozdobne zapakujemy bez trudu w ciągu kilku minut – szybko, łatwo i bezpiecznie. Tuby kartonowe stają się zatem idealnym rozwiązaniem do opakowania i wysyłki niemal wszystkim materiałów wydrukowanych na dużych formatach papieru, folii lub płótna lub też innych przedmiotów o podłużnym kształcie, na przykład sprzętu wędkarskiego.

 

Tuba kartonowa – jaki rodzaj tuby wybrać do cennych przesyłek dużych rozmiarów?

W naszej ofercie znalazł się szeroki wybór tub tekturowych, o przekroju okrągłym lub kwadratowym, z grubej tektury w kolorze szarym lub brązowym.

Tuba tekturowa okrągła jest dostępna w kilku różnych długościach: 30 cm, 50 cm, 75 cm, 100 cm i 160 cm. Można także zdecydować się na dwie różne średnice: 5 cm i 7 cm. Na końcach zakłada się specjalne, trwałe zatyczki z tworzywa sztucznego, choć z powodzeniem można również zamknąć tubę folią lub taśmą, które także są dostępne w naszej ofercie.

Z kolei produkty o przekroju kwadratowym, mają długość od 72 aż do 300 cm, a ich średnica wewnętrzna może wynosić: 8 cm, 10 cm lub 15 cm. Tuby kartonowe tego typu są szczególnie zalecane do transportu produktów, które powinny być całkowicie unieruchomione w transporcie, bez możliwości przesuwania się wewnątrz opakowania. Kształt tuby utrudnia bowiem przesuwanie się zawartości, a paczki są optymalnie zabezpieczone.

Opakowania wpisują się w normy firm transportowych i poczty, dlatego ich zastosowanie nie generuje dodatkowych opłat gabarytowych. Wysyłka produktów w tubach jest zatem rozwiązaniem praktycznym, wygodnym i naprawdę ekonomicznym.

 

Tuba kartonowa – profesjonalne pakowanie dla firm

Na indywidualne zamówienie klienta, nasze tuby tekturowe mogą być także spersonalizowane pod względem wielkości, materiału, a także formy zamknięcia.

Każda tuba tekturowa może być wykonana w wybranym przez zamawiającego kolorze, a na jej powierzchni możemy stworzyć indywidualne nadruki – np. logo firmy, hasła promocyjne itp. Dzięki temu, wszystkie przedmioty wysyłane do klientów otrzymają odpowiednie zabezpieczenie, ale też zaprezentują się elegancko i będą skutecznie promować konkretną markę.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

58 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

58 produkt(ów)