Duże gabaryty

Pokaż pełny opis

Pudełka na duże gabaryty – ochrona w największym formacie

Czasami zwykłe pudełka nie wystarczają. Do opakowania przedmiotów o szczególnie dużych rozmiarach lub nieregularnych kształtach, stworzyliśmy pudełka na duże gabaryty, z których pomocą można zapakować niemal wszystko.

 

Dlaczego warto wybrać duże pudełka?

Duże pudełka, znajdujące się w naszej ofercie, zostały wykonane ze szczególnie odpornej tektury. Gwarantuje ona maksymalną ochronę zawartości przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz warunkami atmsferycznymi. Zwiększona wytrzymałość materiału sprawia również, że opakowanie nie ulega łatwo rozdarciom, maksylamnie chroniąc zawartość paczki.

W pudełka na duże gabaryty można zapakować szczególnie duże przedmioty, a także produkty o nieregularnych kształtach lub większe ilości drobnych produktów, na przykład ubrań.

Opakowania są dostępne w wersji klapowej lub fasonowej, a także w wariancie na płaskie lub długie przedmioty.

Na zamówienie klienta wykonujemy również spersonalizowane nadruki, które wpisują się w spójną strategię promocyjną marki, budując jej świadomość i rozpoznawalność, a także sprawiając, że każde pudełko wysyłane do klientów wygląda elegancko i profesjonalnie.

Pudełka na duże gabaryty pozwalają na przesyłanie towarów za pośrednictwem firm kurierskich. Z ich pomocą można także magazynować rozmaite przedmioty.

Opakowania XXL stanowią świetne rozwiązanie do wysyłki i przechowywania przedmiotów w domu i miejscu pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów i wybrania pudełek, które idealnie wpiszą się w Wasze wymagania.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-72 of 73

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-72 of 73

Strona:
  1. 1
  2. 2